akp gidici

  8
  tazekan 21.5.2018 19:04
  bunu puiv sayesinde anladım.

  buranın eski üyelerinden 3 kişiyi uzun zamandır izliyorum siyasi konularda (1 yıla yakındır). bunların tamamı reisçiydi yani ak partiliydi.

  şimdi görüyorum ki 2 tanesi meralci 1 tanesi de muharrem inceci olmuş.

  bu bana yetti puvolar, rahat olun akp gidici demektir.

  kim olduklarını söylemem.
 • 2
  ofsaytsizburak 21.5.2018 19:11
  ben hiçbir zaman bir siyasi görüşün peşinden kör bir şekilde gitmedim. hiçbir zaman kendime şuyum buyum demedim. kendime bir ideolojiyi yakıştırmadım yakıştırmam da. ülkenin çıkarına ne uygunsa o uygulansın düşüncesinde bir insanım çünkü yaşadığımız coğrafyada ancak böyle hayatta kalabiliriz sonra gelişebiliriz.
  bundan önce gerek çevrem gerek yalan haberler,kitaplardan olsun gözüme bir perde çekilmişti. hükümete ılımlı bakıyordum özellikle son yıllarda teröre karşı gösterdiği dik duruş sebebiyle. fakat tablonun geneline bakınca hükümetin elde tutulacak hiçbir icraat yapmadığına kanaat getirdim.
  tabii ki benim geçmişimi konuşmaya gerek yok. insanlar dönem dönem yanlış düşünebilir. önemli olan doğru yolu bulmak ve nihayeti gözleri açmak,uykudan uyanmak.
  şunu farkettim: bu ülkenin başına atatürkçü bir zihniyet geçmedikçe gelişemeyiz,kalkınamayız. hatta benim fikrimi sorarsanız hem atatürkçü hem sosyal demokrat bir lider lazım ülkenin başına. böyle bir lider de ortaya çıktı. neden desteklemeyelim ?
  0
  yepyeni 21.5.2018 20:36
  "tablonun geneline bakınca hükümetin elde tutulacak hiçbir icraat yapmadığına kanaat getirdim."
  hamdolsun uyandılar.
  0
  ofsaytsizburak 21.5.2018 20:52
  hayatımda ak partiye oy atmadım, dönem dönem bazı kararlarında destekledim ve chp karşıtlığı yaptım diye beni onlar kategorisine sokuyorsun. bu kutupçu anlayışının ak partililerden hiçbir farkı yok.
  neyse sen ne derse de,chp'de gerçeği gördü. kutuplaştırıp iktidar olamazdı chp hiçbir zaman.
  0
  yepyeni 21.5.2018 21:20
  "hayatımda ak partiye oy atmadım"
  hamdolsun 2 yıla kalmaz hepsi böyle diyecek.

  şaka yapıyorum kişisel alma. ama böyle olacak. aynen böyle.
  0
  ofsaytsizburak 21.5.2018 21:24
  kendim için post attım genellemeye gitmen yanlış. hdp seviciliğinden dolayı chp karşıtlığı yaptım hep ama hamdolsun sonunda iktidar istediklerinden gerçekleri görebildiler.
 • 1
  systemfailed 21.5.2018 21:03
  bugun atama ıle sırf bırılerın akrabası oldugu için yönetıme gelen ınsanlar cigerimi yaktı allahta onların yanına koymasın bu yaptıklarını