2
bir annenin isyanı
Ayşe hanım 32 yaşında bir ev hanimidir. Şimdi Ayşe Hanımın çocuğu olan Junior Remzi in annesine çektirdigi acıları anlatacağız. Yerlerini alın ve sadece yasanın. İYİ SEYİRLER. ..
( KOMEDİ HIKAYESIDIR)
 • 4
  hikayeci 1 yıl önce
  Ayşe hanım her zaman ki gibi işten çıktığı gibi eve gelmiştir çünki evde Rayoaktif bir yaratık olan Junior Remzi bulunmaktaydı. Ayşe hanım evin kapısının önüne gelmişti ama çok tedirgindi. Çünki kapıyı açtığında hiç beklemediği bir manzarayla karşılaşacağını biliyordu. Belki oğlu halıyı kemiriyordu, belki oyuncak bebeklerinin boynunu kesip kafalarını annesine atmak için bekliyordu belkide en kötüsü Atcılık oyunu oynuyorum diye kendini kırbaçlıyordu. Her türlü ihtimale hazır olması lazımdı Ayşe Hanım ın. Ve o büyük an... Ayşe hanım kapıyı açtı. İlk kapıyı açtığında dışarı beyaz bir duman birikintisi çıktı. Ayşe Hanım acaba ev mi yanıyor diye düşünürken kafasına bir tane peçete geldi. Ama bu peçete çok sertti. Ayşe hanım şaşırdı çünki bir peçete bu kadar sertleşemezdi. Ayşe Hanım sonra anladıki bu peçetenin sert olmasının nedeni oğlu Junior Remzi nin yıllardır burnunu sildiği peçeteydi. Tam oğlu o anda ÇILGIN KOVBOY MİSAFİRİ KIRBAÇLIYOR diye bağırdı. DAHA SONRA. .. ( PANPALAR DEVAMI AZ SONRA BURDAYSANIZ KENDİNİZİ BELLİ EDİN. )
  1
  thelivingdead 1 yıl önce
  Devam devam
  0
  hikayeci 1 yıl önce
  Devamını yazdım kardes oku istersen
 • 1
  dexter_morgan 1 yıl önce
  rez
  1
  hikayeci 1 yıl önce
  Devamını yazdım kardes oku istersen
 • 0
  hikayeci 1 yıl önce
  Vee devamı 15 dk ya geliyor...
 • 1
  ankays 1 yıl önce
  devam reis :))
  0
  hikayeci 1 yıl önce
  Devamını yazdım kardes oku istersen.
 • 1
  hikayeci 1 yıl önce
  Ayşe hanım kapıdan içeri girdi. Oğlu Junior Remzi yi arıyordu. Koridorun sonuna doğru bir gölge gördü. Ama bu sefer Ayşe hanım mantıklı davrandı ve kırbaçı aldığı gibi oğluna savurdu. Junıor Remzi kırbaçtan kaçmak için annesinin yanından hızlıca koştu ve önündeki duvara bodoslama girdi ve sonra duvara döndü ve ACIMADI Kİ ACIMADI Kİ... diye bağırdı. Ayşe hanım bu cocuk kimin bedduası diyerek oğlunun hareketlerini anlamaya çalışıyordu. Ayşe hanım cocugunun tanısını koymuştu. (BEYİN KELEPÇESİ OLAN SPASTİK ENGELLI) idi cocuğu. Ayşe hanım bu çocuk kesin baba tarafına çekmiş. Baksana hareketleri aynı kaynanam gibi derken salondan Ayşe hanımın kaynanası Şaziment Teyze içeriden çıktı. Ayşe hanımın ödü yamuldu. Şaziment Teyze (Gelin bu cocugun annesi sensin sakın sizin taraftan gelmiş olmasın dedi) Ayşe hanım kaynanasını geçiştirmek için Taman haklısın dedi. Çünki Ayşe hanımın ilgilenmesi gereken Amazon Ormanlarının Çılgın Varlığı olan oğlu vardı. Junıor Remzi daha sonra mutfaktan kafasına tencere vücudunun üzerine alüminyum ve eline spatula alıp odaya doğru yani babannesinin yanına doğru ilerlemeye başlamıştı. Babannesi için tam tehlike çanları çalıyor derken Junıor Remzi sağ yanağına o kadar güçlü bir darbe aldı ki (Devamı az sonra burada olanlar kendilerini belli edebilirlermi? )
 • 1
  thelivingdead 1 yıl önce
  Devam


 • hikayeci hikayeleri

  Burada hikayeci adlı yazarın hikayeleri paylasilicaktir...

  5 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  hikayeci

 • hikayeler hepimizin.  ahlaksız yorumlar yapmadığınız sürece yorum yapabilirsiniz.

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...