ruslar ve ukraynalılar hakkında

  19
  sunny131 21.5.2019 19:15
  ruslar ve ukraynalılar kesınlıkle o saçma sapan hayallerdeki insanlar değildir. yalan bilmezler..şaka değil, cidden.. çünkü yalan söylemek için bir sebepleri yoktur..

  1- mesela ne yazık ki bizim kızlarımız yalan konusunda istemeselerde daha yetenekli.. haklılar da, bir erkek arkadaşı olsa, abi korkusu anne korkusu mahalle korkusu.. kendilerini korumak için sürekli yalan söylemek durumunda kalıyorlar..

  2- dedikodu bilmezler: çünkü kolay kolay hiçbir çocuğun yanında büyükler bizdeki gibia yşe teyzeye şöyle olmuş, meryem kocasından boşanmış, ahmet kumara gitmiş gibi, başkalarının hayatlarını masaya yatırmazlar. eğer illa konuşulacaksa, çocukların başına bir büyük verilir, çocuklar başka bir odada oyun oynar , büyüklerin ne konuştuğunu duymaz.

  3- çok sağlıklılardır.. kadın erkek spora çok önem verilir.. çocuklar daha 5-6 aylıkken yürümeye zorlanır.. bizse 3-4 yaşına gelmiş cocukları hala cocuk arabalarında gezdırır, kucaktan indirmeyiz. halbusem bu o çocugun hem kişilik gelişimi hem de beden gelişimi için çok yanlıştır. ,

  4- çocuk eğitimi hususunda bence dünyadaki en bilgili toplum ruslardır. mesela bizde doğumdan en fazla 2 gün sonra hastaneden çıkılır. ruslarda ise anne doğumdan sonra en az 2 hafta hastanede kalır çocuk bakımı hususunda ebe ve uzman doktorlardan zorunlu eğitim alır.

  5- rus kadınların bir ata sözü vardır. kadın melekten bir tık çirkin olacak, erkekse maymundan bir tık yakışıklı, ama adam gibi adam olacak.. paran varmış yokmuş umursamazlar. para varsa harcar yoksa dişlerini sıkarlar.kolay kolay para için huzursuzluk cıkarmazlar( tabı adam parayı saçma sapan şeylere harcamayıp, evi için çalışıyorsa)

  6- bayanın yaşlısı da genci de fark etmez, her zaman bakımlı olma kültürüyle yetişmişlerdir. makyaja öyle çok para harcamazlar, ama bir kere alırlar, kaliteli alırlar, yakışanı yaparlar. o yüzden hep dikkat çekerler.

  7- aşırı temiz ve titizlerdir. hani o filimlerde duyduğunuz bir geyik vardır. "canim sen önce duj almak, sonra yatağa gelmek".. bu şaka değil gerçektir. bir gram ter kokun, o geceyi divanda yatarsınız. isterse 40 yıllık eşiniz olsun..

  8- erkeklerine adam gibi bakarlar. pasaklılığa izin vermezler. çünkü rus kültüründe bir erkek pasaklıysa, bu onun değil,eşinin suçudur. kötü bir eş ve anne demektir. bu yüzden sabah işe gönderirken adan z ye her şeyinizi kontrol eder sizi mümkün olan en şık halde yolcu ederler. akşam da aynı temizlikte gelmenizi isterler.

  9- sadakat öyle dilde filen değildir. gerçekten ordunun içine bırakın ,seviyorsa dönüp bir allahın kuluna bakmazlar. ama sevgisi bittiyse, para pul için kimseye eyvallah demezler.

  10- aldatılma hususunda bizimkiler gibi değildir. daha affedicidirler. bu iyi mi kötü mü bilmiyorum. çünkü suçu kendilerinde ararlar, ben iyi kadın değilim ki başkasına baktı derler.

  11- rus kızları fahişe falan değildir. o fahişelik bizim beyinlerimizdedir.
 • 5
  lazcoder 21.5.2019 19:34
  harika bir yazı olmuş rusya ve ukrayna'yı sex olarak görenlere gelsin.
 • 3
  epic 21.5.2019 19:53
  kadın aldatılıyor ve suçu kendinde buluyor. bizim götü kalkık türk kızları biraz feyz alsa nasıl olur acaba. rus erkekleri çok şanslı.
 • 6
  circlepit 21.5.2019 19:54 ~ 19:56
  ruslarla iç içe olan biri olarak söylüyorum, eline sağlık birçok yanlış bilinen şeyleri yazmışsın. bence türk insanı önce kendine bakmalı.
 • 0
  turbo 21.5.2019 19:56
  bu başlık adamı yoldan çıkarır
 • 2
  huseyinargun 22.5.2019 00:06
  "çocuğum başının çaresine baksın üstüne çok düşmeyeyim" olayını fazla abartırlar bu arada :) küçücük çocuk havuza düşmüştü boğulacaktı neredeyse annem çıkardı sudan, annesi bir gram endişesi olmadan uzaktan el hareketiyle teşekkür etti :dd
 • -5
  mecnun58 22.5.2019 04:14
  onu bunu bilmem de taş gibiler desem ayıp olur meteorrr onlar meteorrrrr 😋😋😋
 • 0
  karakartal1903 23.5.2019 17:31
  aynen aynen
 • 0
  frostie 24.5.2019 23:15 ~ 23:18
  olm ne bos yazilar yaziyorsunuz ya derdinizi sikeyim harbiden.
  oncelikle neden ruslar ve ukraynalilar? neden lehler degil, neden slovaklar ya da sırplar degil? onlar da slav. sana avrupali bir slav gostersem hepsine rus diyeceksin zaten..
  su deli sacmasi, milletine gore stereotypelama isini birak. ancak bos bos konusursun.
  zaten edirne sınırı gectikten sonra herkesi direkt saksoya yatırdıklarını dusunen tayfaya laf anlatilamaz, orasi ayri.