1
yarışma programına katılan rapciler
arkadaşlar sizi bilmem ama ben özellikle acunun yaptığı müzik yarışmalarına katılan rapçileri sevmiyorum. hani içimde onlara karşı bi nefret beslemiyorum tabiki de ama onlara karşı bu soğukluk başlıyor. hani hip-hop kültürünü benimseyen adam insanların beyinlerini uyuşturan her şeyden nefret eder,şarkılarında bunları söyler ki acunun yaptığı programlar insanların beynini uyuşturan şeylerin en başında geliyor. ama bu söylemesi gereken rapçiler gidiyor o yarışma programlarında kendilerini beğendirmeye çalışıyor bu t-rap'e katkı değil zarardır. ayrıca ben ilk rap müzik dinleyemeye başladığım zaman ceza,fuat vs. bana örnek oluyorlardı. duruşları olsun, konuşmaları olsun, ama şimdi ki yeni rapçiler yani yaşları 20 ile 23 arası değişenler bence çocuklara kötü örnek oluyor. örnek vermek gerekirse ceza sürekli silaha karşı barış isteyen şarkılar yaparken günümüz rapcilerinin birçoğu gerek sosyal medya hesapları olsun gerek klipleri olsun hem silahı şiddeti önplanda tutuyorlar.
 • 0
  tombalaci 1 yıl önce
  henüz istediği şöhrete ve paraya kavuşamamış rapçidir. söylediklerine katılıyorum ben de. artık piyasa çoluk çocuk doldu. bu saatten sonra t-rap gelişmez,gelişemez. jokermiş, no1miş... bunlar ve bunlara benzeyenler t-rap'i katlediyorlar. taladro'ya falan girmiyorum bile.
 • 0
  npsaytan 1 yıl önce
  bro dediklerinin büyük bi kısmı doğru bende katılıyorum.12-13 yaşındaki bebeler iki cap bandana takarak rapper olduk zannediyolar böyle rap gelişmez. ortalığı birbirine katan taraflı yorumlar yapan fanboylar olduğu sürece bu rap gelişmez.aç bi grogi şarkısı altında yok hidra nasıl s*kti mal grogi laf sokamıyo falan diye yazılar görürsün.sonra devrap gibi iğrenç freestylelar olduğu sürece rap gelişmez kendisi gibi bu fresstyleları izleyenlerde birer fanboy olduğu için rap gelişmez. devrapı izleyenler bilir allame vs joker kapışmasında ilk başta her iki tarafıda destekleyip eğlenirken allamenin iki lafıyla taraf değiştirip jokere küfür edenler oldu bu böyle olduğu sürece bu rap gelişmez. rapi yarışmalarda öyle bi tanıtıyoruzki sadece havada eli sağa sola yukarı aşağı sallamaktan ibaret göstermişiz. daha konuşulacak anlatılıcak eleştirilicek çok şey var. benden şuanlık bu kadar


 • karışık

  Karışık

  42 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...