dekolte giyen bir kadın kaliteli olabilir mi?

  8
  tazekan 17.5.2018 13:43
  önce erkekler açısından bakalım.

  ben hiç bağrı ta göbeğine kadar açık bir bilim adamı görmedim veya tiki gibi giyinen başarılı bir lider de görmedim.

  bu mantıkla bakarsak göğüslerinin yarısı ortada olan bir kadının da başarılı olduğunu görmedim veya ultra mini eteği ile dolaşan bir beyin cerrahına da rastlamadım.

  sonuç olarak dekolte giyen kadın düşük kadındır. zekasıyla bir yere gelemeyeceği için fiziği ile hayata +5 başlamayı tercih etmiştir. etrafında da ona göre düşük insanlar olacaktır.
 • 2
  venusunkedisi 17.5.2018 15:25 ~ 15:26
  bakın insanların görünüşleri kıyafetleri birkaç basit şeyle değişebilir ancak insanların niyetleri önemlidir. bir insanın dekoltesine değil düşüncelerine, fikirlerine, icraatlarına, edebine, kültürüne, isteklerine, hayallerine odaklanırsanız başarılı olursunuz. dekolte giyen değil bunu önemseyip ağzına dolayan kaliteli olamaz.
 • 0
  kahvelipuding 17.5.2018 19:33 ~ 19:35
  1 bilim insanlarını gördüğün ve resimlendikleri halleri çalışma ortamında olduğu şekliyledir. magazinde bilim insanlarına yer verilmediğinden normal hayatta nasıl dolandıklarını bilmememen normal. 2 zekayı giyinişe göre niteliklendireceksen bak ülkemizde kapalı olan ve kendini sergilemeyen pek çok kadınımız var hangisinden bilim insanı çıktı? 3 zekayı sorgulamak kendi zekanı yükseltme isteme belirtisidir bunun için farklı yollara başvurmalısın.
 • 0
  dolunayvegece 18.5.2018 23:36
  kıyafet nasıl karakter belirtebilir? o kadar saçma konuşuyorsun ki aklından şüphe duyuyorum. isteyen istediğini giyer. böyle yargılamak da siz ahmaklar işidir.
 • 0
  kahrmn_kemal 18.5.2018 23:41
  bu nasıl bir at gözüdür.. gerçekten bu kadar bağnaz olamazsın.. bilim kadınları, kendi bilime varmiş yada çalışma hayatı çok başarılı olan kadınlar ne giydiklerine çokta önem vermezler.. onların yaptığı ve başardığı işler zaten o insanları en üste taşır.. yani senin seviyenin çok daha üstüne.. kaldı ki ben sana mükemmel zekaya sahip harika işler başarmış göbeği görünen mini etekli harika insanlar gösterebilirim.. birçok kadın var böyle.. sen bunu kabul edemiyorsan sende bir eksiklik vardır. dünya görüşünü kendine sakla lütfen
 • 0
  pisisler 20.5.2018 19:02
  kıyafet geçici eşeklik bakidir dostum. bknz. eşek altın semer. rahat bırakın artık insanları.
 • 0
  penia 22.5.2018 17:50
  dostum yanlış düşünüyorsun. burda tamamen kendi gözlemine dayanarak yazmışsın ama ben çok fazla dekolte giyip üstelik çok da zeki olan kadınlar gördüm daha doğrusu insanlar diyelim. insan insandır herkesin özgür iradesi vardır isteyen istediğini giyer bu algınız o kadar yanlış ki. konu tamamen farklı bir yöne çekilmiş dediğin şeylerle umarım bu algını kırarsın. sevgiler.