en zor meslekler

  5
  lock 29.5.2021 00:47
  ambülans görevlisi de bunlardan birisi olsa gerek. bugün eşini doğrayan cinli kadını görünce, çok üzüldüm o çalışanların haline.
 • 1
  nesquik 29.5.2021 10:12
  bence bunları bilerek o mesleği seçiyolardır kan görmeye dayanamayan birisi tıp gibi bi alanda nasıl başarılı olabilir
 • 0
  mkll 29.5.2021 23:32
  kadın ağdacılığı, artık her neyse mesleğin adı. insan para verip neden göt kıllarını aldırır ve birisi neden para kazanmak için bu işi yapar anlamam, milyon tane meslek var lan sanki 10 bin lira maaş veriolar.
 • 0
  cagrialaf 30.5.2021 13:39
  zamanın behrinde bir arkadaşım vakaya gidiyor ambulans ile vurulma vakası. bir eleman cinnet geçirip teyzesine pompalı ile sıkıyor, arkadaşım paramedik, ekiple gidiyorlar kadını olduğu yerden kaldırıp ambulansa yüklüyorlar meğerse vuran eleman hala oradaymış. teyzesini iyileştirmeye çalıştıklarını görünce içinde arkadaşımın da olduğu sağlık çalışanlarına doğru bağırarak geliyor ambulansın kapısından girip içeride 3-4 kişi varken bam diye can havlinde ki kadının kafasına sıkıyor, ambulanstan kaçan kaçana tabi izdiham oluyor 2-3 metre karelik alanda. o eleman bir de polis yaralayıp bacağından vurularak etkisiz hale getirilmişti. arkadaşımda merhumun kafatası parçalarını istasyonda kendisi temizlemişti. insanla uğraşılan her meslek zordur. o yüzden araba tamirciliğine ve yazılımcılığa çok heves ederim. makinalar insanlardan çok daha beklenilebilen davranışlar sergiliyorlar bu da hoşuma gidiyor.