• 0
  horseman 19.6.2019 14:14
  attila ilhan
 • 1
  banabubade 19.6.2019 20:11
  sevdiğin akşamları seviyorsa hiç gün olmuyorsun
  1
  horseman 20.6.2019 03:02
  biraz açar mısın anlar gibi oldum ama gerisi gelmedi :d
  1
  banabubade 20.6.2019 10:08
  djddjdjd açıklama yaparsam tadı kalmaz ki reiz
  1
  horseman 20.6.2019 21:24
  he anladım kfkdkrdj
19 saat önce
 • şiirsel

  “İçimden geldi ve yazdım” açıklaması ile buradayım. • bekliyor insan, hep bekliyor..

  beklentilerinin karşılanması için, kimi zaman ise hayatını, beklentilerinin doğrultusunda yönlendirebilmek için doğru anı, zamanı bekliyor insan..

  kısmen birşeyler veriyor hayat, mutlu ediyor ama hiç bir zaman, birşeyler almayı unutmuyor senden. hayat bu acımasız sevgi gösterir tıpkı parasını bekleyen bir kaltak gibi.

  hep birşeyler ters gider ya hayatında.. hani özenerek giyinmişsindir hava bozar, hani bıraktım dersin sigarayı bi arkadaşın sigara uzatır, hani kafede çay istersin ama yanında şeker gelmez ve şeker gelene kadar da çay soğur ama o çayın değiştirilmesini isteyemeyecek kadar cesaretin yoktur zor gelir sana çekinirsin. gecenin bir vakti tek bir dal sigaran kalır ve onu da tersten yakarsın ya hani bilirsiniz böyle ufak tefek sinir bozucu illet şeyler vardır. 

  umarım bunlarla sınırlı kalır sinir bozukluklarınız cansız şeyler canınızı sıkar ancak canlı kişiler canınızdan can alır. ne olursa olsun canlı kalmaktan vazgeçmeyin renginizi kaybetmeyin ufak şeylerin sinirlerinizi bozduğu gibi ufacık şeylerle de mutlu olmayı bilin mutlu yalnızlığınıza asla canınızdan can alacak canlıları gölge etmeyin..