2
puvolar derdim için yapman gerekiyor dediğiniz şeyleri yaptim havadisler sıkıntılı
bildiğiniz gibi puvolar biz kız pardon insan süretinde bi melek le ilgili aşk olayları vardı sizden yardım istedim beni yüreklendirdiniz falan neyse dediklerinizi yapmaya başladım. anlatmaya dünden başlıyım olaylar dün başladı çünkü.

neyse dün ilk ders saat 14'deydi güzelce uykumu aldım gittim okula. malum sahıs ve kankaları arka arkaya oturuyordu. önce kankalarını ayarlaman lazım dediğiniz için kankalarının arkasına oturdum kızları kafaladım espriler falan havada uçuşuyor her dediğime gülüyorlar gayet nice yani.neyse bunlardan kalem almıştım kalem de böyle açık mor gibi yazıyor mk gözlerim kanadı 2 sayfa yazdım miğdem bulanmaya başladı. neyse bu x kişiside sacına bi kalemi toka yapmış bilirsiniz o ölümcül hareketi ordada eridim zaten velhasıl dedim kafandaki kalemi ver bu mor kalemle yaza yaza duruş degiştirecem şimdi diye verdi meleğim saolsun saçımı bozdun dedi neyse verdiği kalemde aynı renkmiş mk ya asdada.tabi bu araada kızlara kanka diye hitap edip x kişisine adıyla hitap etmeyi unutmuyorum ki şeklimiz belli olsun. hoca ara verdi içimden yalvarıyorum allah'a x kişisi sınıfta kalsında muhabbete gireyim diye. ara oldu çıktı kankaları kaldı ceylanım bir başına savunmasız kütdiye atladım muhabbete dedim sen geçen sene şu dersten kaldın demi evet dedi dedim bende notlar var lazımsa vereyim dedi yok gerek yok (mk millet not ister vermeyiz kıza not veriyoruz almıyor :/ ) bende var falan ama lazım olursa isterim falan dedi. ordan muahbbet muahbbeti açtı tabi ben uzatmala oynuyorum zorla her muahbbeti uzatiyorum. en son ankara'da soğuk değilde ayaz ayaz falan diyodu işte. tüm muahbbetler geçerken ben her zamanki gibi cool olmayı geç sırıtmadan bi an bile duramadım konulurken hep diş mod on durumundaydı ki sıkıntı yok x kişiside en az benim kadar sırıttı bu iyiye işaret. neyse geldi bunun kankaları bizim sohbet kesildi ders bitti ve dün gg.

bugün sabah ders 8bucuktaydı puvolar dünden alarm kurdum ama sabah alarmı erteleme yerine yanlislıkla alarmı kapata bastiğim için ilk ders geç kaldım 9 gibi falan okula gittim. dedim içimden kahvaltı yapmadım bari bi kahve sigara yapayım da götürsün beni öğleye kadar gittim kantine. meleğimin dün konuştugum kankileri de girmemiş ilk derse el hareketi yaptılar çakmak var mı dediler verdim çakmağı defteride bırakmtım masalarına içimden dedim buraya çökeyim belki gelir bizimkide diye. gittim kahveyi aldım geldim ders arası vermiş hoca kankalarından biri arayim x 'ide oda gelsin falan dedi. içimden dedim süpersin devam et adamsın kralsın falan. geldi o da bi kahve falan ald oturdu karşıma ama nasıl konuşmak istiyorum nasıl istiyorum haliyle kendimi kasınca böyle güzel bi muahbbeti olmadı hatta 2-3 cüöle anca iletişim kurabildik dere girdik ders bitti. arada 3-4 saaat olunca bende eve gittim bi arkadaşlar yemek falan yedikderken saat yine 14'de ders vardı ona girecez. gittik okula giridk sınıfa gelmemiş ti daha x kişisi ve yanınaki zımbırtılar. oturdum bi sıraya kasıtlı değil yeminle öylesine oturdum. x kişisi geldi önüme değile bi ön sıraya oturdu kankaları geldi benim önüme oturdu ve içlerinden biri yani tre (birine tre çünkü antepli aslında ama izmirden geliyorum diyormuş millete diğerine de dolmakalem diyecem çümkü sürekli defterini karalıyor) dedi sen niye hep bizim arkamıza oturuyorsun falan diye -daha 2 gün oldu amk daha dur ne hergünü- dedim siz geldiniz önüme oturdunuz demeye kalmadı cümlemi bitirmeden dolmakalem ve tre bütün skilleri atmaya başladı biri stan atiyor öbürü damage vuruyor ultiler havada uçuşuyor sıra karışık bi şekilde sırası karışık bir şekilde ve nefes almadan şöyle şeyler demeye başladılar:

-önce bizi kafalayacan sonra kıza yanaşacan demi
-niye bize kanka diyosun ona adıyla hitap ediyorsun
-dün kızın kafasındaki kaleme istedin
-aha aha la kızardı çocuk kızardı
-ne kadar süredir
-kanka ayağı bilmem ne
-dün kıza niye laf attın .... ve buna benzer iğrençlikte niceleri allah'ım onlar tüm bunlar söylerken içimden ikisinide kafasını duvarda düzleştirmek geliyordu nefes almıyordı cavap veremiyordum bi cümleyi düşünürken onlar 3-4 cümle daha kuruyordu. meleğim arkasını hiç dönmüyordu belliydi ya utandı yada gerçekten çok sinirlendi arkadaşlarına ve belki banada yüksek ihtimal banada. ulan ordan o an buharlaşmak geri yogunlaşmamak istedim ne kadar hafif ve cıvık insanlar var lan ulan insan insana bunu yapar mı lan bi okulda öğrenci işlerinden önce nefret ettiğim bir birim haline geldi resmen edi ile büdü mk. bi ara x arkasına döndü mahabbetiniz beni hiç açmıyor yalnız gibi bi şey dedi kızlar kendilerine çeki düzen verdiler falanama iş işten geçti salakmısın lan siz nefes alın yeter düşünmeyim mk. neyse ne oldu kırıldın mı gibi şeyler dediler yo mu dedi niye kırılayımda mı öyle bi şey dedi. ben biraz iplememezlik hissettim yani siz yada o kenevir kim oluyorda der gibi yani. ufak çaplı bi kalp krizi geçirdim çaktırmadan neyse ders başladı ders bitti eve giderken bu dolmakalem yolda yanımızdan geçiyordu benle arkadaşarın işte dolmakaleme dedim çok ayıp ettiniz kıza diy. o da döndü çok ciddi ve sert bi şekilde emin ol hiç ayıp olmadı hemde hiç falan dedi. sonra hızlı hızlı gitti işte yoluna tövbe tövbe aklıma geldikçe sövmek istiyorum. velhasıl biz bu son olaylardan sonra arkadaşlar olarak 2'ye ayrıldık:

1-)x'in senle ilgili bi düşüncesi yok kendinden iyice nefret ettirdin tartışlıkları içinde emin ol hiç ayıp olmadı ona oh olsun tarzında kullandı cümleyi

2-)x'in de sende gönlünü var ama arkadaşları piçlik yapalım derken suyunu çıkardı kızda utandı.

valla puvolar yalan yok bana 1.şık çok kuvvetli bi ihtimal gibi geliyor ama 2 olmasını herşeyden çok istiyorum. zaten yakın zamanda x'e bi pusu atacam ve konuşacam olursa çok güzel olacak olmazsa rakıya bahane olacak. tamamına okuyan adamın dibidir teşekkürler.
 • 0
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  lan ben sana kankalarıyla aran iyi olsun dedim sen sülük gibi yapışmışsın.öyle gider diplerine oturursan tabikide anlarlar.milletin ağzıda torba değil yine ucuz yırtmışsın.gidip kızın kafasındaki kalemi istemek ne lan.kaç yaşındasın kan hala beyinden bypass yapıyor başka yerlere dağılıyor.şu süreci 2 günde değil de 2 ayda yapsaydın %80-90 olurdu işin kızda zaten muhabbet ediyomuş.ama şimdi resmen sıçmışsın😂 daha da bişey yapma çok pis tersler
  0
  kenevir 1 yıl önce
  hiç sorma hiç harbi sıçtım bilader. elleme mi diyorsun yalnız dek getirip konuşmayım mı böyleyken böyle demeyim mi. öyle sülül gibide yapışmadık yalnız bilader kızlar aşırı piç çıktı mk.
 • 0
  ofsaytsizburak 1 yıl önce
  vay amk sağlam hikaye çıkar bundan

  kolay gelsin kardeşim,o utanç anlarını ben de bilirim yalnız değilsin :)
  0
  kenevir 1 yıl önce
  sıkıntı yok şimdilik bi ufak iş görür. ama yarın okulda ne yapacam onu düşünüyorum.
  0
  ibrahimisbilir 1 yıl önce
  onu bende düşündüm puvo bu kızla yaşadıklarını kitap yapıp köşeye döner vala 😀😀
 • -4
  mewthree 1 yıl önce
  özet geçermisin
  0
  ofsaytsizburak 1 yıl önce
  herşeyede özet istiyon amk oku lan
  -4
  mewthree 1 yıl önce
  siksen okumam o yazıyı
 • 0
  huseyinargun 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  ben de tamamen bitti gibi sandım.sıkıntı olmus evet ama bellı olmaz ortada şu an.çek konus zaten muhabbet edıyomussunuz tek konus ama.hatta bısey ıcelım falan dıyerek otur konus düzgünce anlat olursa olur artık son şans.
  0
  kenevir 1 yıl önce
  dediğim gibi puvo bu hafta içinde bi pusu planlıyorum ama korkuyorum.
  0
  huseyinargun 1 yıl önce
  mecbur puvo o kızlar sağolsun anlasılmıs da nıyetın.yapcak bısey yok acılen konusman lazım nıyetını de bellı et kız belkı ıstıyosa vazgecmesın bu ümidi kesti diye
  0
  kenevir 1 yıl önce
  kanka düşününce bile heyecandan eriyorum da yapacak bi şey yok artık o bomba elimizde patlayacak
  0
  huseyinargun 1 yıl önce
  tahmin ediyorum psıkolojını ama mecburıyet işte seçme şansın olsa neyse bundan sonrasında yapcak tek sey var
  0
  kenevir 1 yıl önce
  sanş dile puvo
  0
  huseyinargun 1 yıl önce
  kalbim seninle puvo inşallah olur bu iş arkandayım.almadan gelme ;)
  0
  ibrahimisbilir 1 yıl önce
  dur dayı dün bir bügün iki biraz bi muhabbet etsinler sonra bi yerlere çağırır. kızın zebani gibi kankaları var zaten salmazlar
  0
  kenevir 1 yıl önce
  kız mesaj attı lan asdada kanka mesaj attı lan dada ad a a da
  0
  ibrahimisbilir 12 ay önce
  hemen cevap vermeseydin
 • 1
  meqt 1 yıl önce
  o stunlar damage ve ultiler hiç hoş olmamış ben okurken utandım amk gavurları lez dayanışması mı yapıyonuz anlamadım o nasıl kin kusmak ben sana söyliyim bu kankaları dediğin kızlar çekemiyo seninkini o kızlar varken iş zor fakat bak kızdan saçındaki kalemi istemişsin vermiş demek ki kızın da sana meyili var hiçbir erkekle konuşmayan kız sana niye saçındaki kalemi versin pozitif düşün..
  1
  kenevir 1 yıl önce
  kanka mesaj attı lan o attı ben bi şey demedim az önce mesaj attı lan
 • 0
  ibrahimisbilir 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  kendinden nefret ettircek bi hareketin yok ama bokunu çıkarmışsın be kardeşim biraz daha sakin ol. anlattıpına göre arkadaşları tiki tipler.

  x kişisini dün öyle bi anlattınki çok kusursuzdu belkide bundandır. arkadaşlarına bakınca anlattığın kadar iyi biri olmadığını düşünüyorum.

  sen biraz daha sakin şekilde devam et x kişisine karşı yürü diğer kızlardan laf atan olursa onu göt etki x kişisi etkilensin
  0
  kenevir 1 yıl önce
  kanka arkadaşlarının ağzına sıçmış rahat ol
  0
  ibrahimisbilir 12 ay önce
  mesajda mı söyledi
  1
  kenevir 12 ay önce
  aynen kanka yazdım sözlüğe zaten
 • 0
  gaddarus 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  ya puvo o kızlar sana laf atamaya başladığında kızları susturup gidip o kızın yanına oturacaktın ve diyecektin ki : ben zamanı gelince söyliyecektim fakat domuz kılı arkadaşların konuyu açmışken söyleyim benim sende gönlüm var yani sana deli gibi aşığım falan filan diyecektin tabi bunları hızlı bir şekilde söyleyecektin ki kız cevap veremeyecekti..ve eğer gönlü varsa o da biraz düsünüyüm filan diyecekti ve sende düşünme ya şimdi ya hiç diyecektin bu taktik sonucu %90 olumlu cevap almanı sağlar..neyse sen şimdi bunları unut ve eğer bugün dersin varsa git kıza açıl uzatma uzatırsan gönlü varsa da kız senden soğur puvo al kızı karşına ve ciddi ciddi konuş..

  tabi herkesin içinde değil kızın yanına git ve deki seninle biraz konuşabilirmiyizyok filan derse ciddi bir konu de.. o domuz kılı kankaları tabi müdahale ederse vur ağzına

  bu arada hepsini okudum bayağa güldüm :) sen hemen gidip kankalarıyla sarmaş dolaş olmuşsun puvo yani çok hızlı gitmişsin :)
  1
  kenevir 12 ay önce
  kanka oldu bu iş o meaaj attı dün gece baya konuştuk düşünecem falan dedi dedim acelemiz yok gayet pozitifim su anda teşekkür ederim hocam
  1
  gaddarus 12 ay önce
  rica ederim kardeşim sen mutlu olunca bizde mutlu oluruz :)


 • hayata dair

  Bu bölümde ibretlik hikayeler ve komik paylaşımları bulabilirsiniz..

  257 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  hellomyfriend
  darkier
  polinezyali
  caytiryakisi
 • bölüm kuralları

  • bölümü takip etmeyi unutmayınız..!
  • konu dışında paylaşım yapmak yasaktır..
  • reklam amaçlı paylaşım yapmak yasaktır..
  • bölüm ile alakasız paylaşım yapmayınız..başlıklarınızı her zaman ilgili bölüme açınız..
  • küfür ve +18 başlıklar yasaktır..
  • +18 başlıkları +18 içeriği işaretleyerek paylaşınız..

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...