anılar #1 hellomyfriend:plazma televizyona pompalı ile sıkmam.

  3
  hellomyfriend 7.1.2017 23:36 ~ 23:56
  yıl 200* bilmem kaç ergenim lise yilları filan eve beyaz yandan uzun üstten kısa arkası bir karış büyüklükte plazma diyebileceğimiz bir televizyonumuz var.

  bende bir milyoncudan gittim kocaman pompalı aldım mermili bir vuruşta sekiz boncuk atıyordu ahh ah...

  sonra evde delirdim komando gibi bi koltuktan diğerine zıplayıp ateş ediyorum ama mermisiz. viyu voyu ta ta ta ta sesler cikariyorum neyse sonra mermi doldurdum yemeğe gittim içinde baya mermi var en azından maximum aynı anda atış sayısından fazla. neyse dışarı millete sikarim diye koydum bunu ama yemek bitti geri geldim unuttum mermi koyduğumu başladım yine zıplamaya ordan oraya sonra lan dedim zıplayarak televizyonu nisan alayım.

  ıki koltuk arası 2.5 metre yer var bi zıpladım yan yattım televizyona pat bi koydum daha alalı 3 hafta olmuş zıplarken aklıma gelmişti ama refleks olarak yinede sıktım.

  bi baktım televizyona her yerinde mermi deliği var çukur oluşturmuş, hani televizyona dokunuruz elimizin izi çıkar mermilerin vurduğu yerde onlar var. ama televizyon çalışıyor.

  direk kapadim anne ben çok hastayim yatıcam dedim anama yemek yapıyor. o gece peder pompaliyi 2 mermi doldurup bana sıkmıştı 7 8 kez mor mor şey çıkmıştı her yerimde ama acitmamisti fazla :d

  televizyonu uzun süre öyle kullandık sağ üstte 2 sağ altta 3 sol üstte 1 ortada 1 mermi bir tanede dışarı isabet etmiş.