mükemmel bir telefon buldum.

  3
  hellomyfriend 1.2.2017 21:27
  herkese merhaba beyler, dün telefoncuya gittim bir tane telefon gördüm cidden şekle hem görünüşü güzeldi, özellikleri de yeterli durumda.

  eğer internet için internet paketi yapabilir sen askere gittiğim zamanda bir açı telefonu kullanabilirim, boyutu küçük ve kurallara uygun olduğu için bir lütüf eder sorun çıkarmaz diye düşünüyorum. gayet güzel olarak kullanıyorum şu anda, hatta eski telefonumdan daha iyi olabilir eğer uygun koşullarda askeri girebilirsem bu telefonlar kolayca paylaşım yapıyor olabilirim.

  tek sıkıntısı var kamerası bozuk, onu da. fazla sorun yapmıyorum çünkü zaten kameralı pek işim olmayacağı için askeriyede, kameranın tamir edilmesini veya başka bir telefonuma yeni modelini bekleyebilirdim ama sürem kalmadığı için buna razı olmak zorunda kaldım. sonuç olarak bunu aldın eskisi gibi "ülkeler ve tarihleri", "benim düşüncem", "bilgisayar oyunları". gibi bölümlere içerik eklemeyi sık olarak devam ettirebileceğim. öğrendiğime göre karargahamızı öyle dağın başında değil yani merkeze biraz yakın konumda olduğu için wifey de sorun olmayacaktır wifey dediğimde zaten mobil veriyi yani. hayırlısıyla bunuda kullanabileceğim.


  telefon markasının herhangi bir logosunu bulamadım ayarlarda falan da yazmıyor büyük ihtimalle çakma olabilir olsun zaten askerde öleceğimiz için radyasyon pek sıkıntı olmayacağını düşünüyorum
 • 1
  gaddarus 1.2.2017 21:34
  askeriyeye dişardan bomba sokmuyorlar puvo :)
  0
  hellomyfriend 1.2.2017 21:35
  hahahah
  1
  hellomyfriend 1.2.2017 21:35
  sana kalırsa, patlar mı?
  0
  gaddarus 1.2.2017 21:38
  yani adamlar marka lisans filan yuklememiş direk saatli bomba yapmiş patlayinca suç üstlerine kalmasin diye :)