özgür demirtaş

  2
  ademak 3.7.2020 20:35
  ilk başlarda, özellikle birkaç cnntürk konuşmasını dinleyince sevmiştim. sosyal medya hesabını takip ettiğim süre boyunca, adamdan adeta tiksindim. aşırı egolu birisi, çoğu zaman laf olsun diye konuşuyor, şöhreti sevdi heralde. gözü de yükselerde sürekli, bunu fazlasıyla belli ediyor. zannediyor ki herhalde bir gün bir siyasetçi gelip sen çok zekisin gel hadi bakan ol diyecek.
 • 0
  hedap 3.7.2020 23:23
  sosyal medya hesabı gerçekten takip edilecek bir hesap olmaktan çıkıyor orası ayrı mesele de. benim gözümde taa öncesinden güneş enerjisi ile tüm dünyanın enerji ihtiyacını karşılayabiliriz gibisinden bir şeyler zirvalamisti. böyle kahvede ki dayilarin muhabbeti gibi. o gün gözümden düştü. yıl olmuş 2020 halen daha nükleer enerji yerine başka enerji arayışına giren ve bunları savunan prof. unvanlı kişileri anlamakta ben güçlük çekiyorum.
  çünkü olmayacağını ilk bunların bilmesi lazım. türkiye'de nükleer enerjiye karşı çıkan insan ya cahildir, ya gerçekten çok temiz ve saf yüreklidir masumane bilmiyordur yada toplumun bu yolda ilerlemesini engellemek için küresel enerji baronlarinin distribütörlüğünü yapıyordur. ben daha demirtaş'ı koyacağım yeri seçemedim.