-1
obama, demokratlar ve pedofili
obama'nın, chicago'dan washington'a "özel bir parti" için sipariş ettiği pizzadır.

öncelikle üşenecekler için: (bkz: okuyun ulan sığır sürüsü) çocuklarınızın akibeti sizin elinizde.

üst edit: /pizzagate subreddit'i kapanmıştı, şu an açıldı, github'daki dokümanları temizlemeye başladılar; kamuoyu oluşturup meselenin irdelenmesi için mümkün olduğunca infial uyandırmak gerekiyor, zira 2007'de kaçırılmış madeleine mccann'in hâlen yaşadığı ve bu adamlarca alıkonulduğuna ilişkin iddialar var, aşağıdaki robot resimlere göz atabilirsiniz.

korkunç bir döneme tanıklık ediyoruz:

hillary clinton'un kampanya danışmanı john podesta'nın, ticaret ve yüksek bürokrasi çevresinden kimselerle comet ping pong adında bir pizzacıda düzenlenecek "pedofili" organizasyonuna ilişkin mail alışverişi wikileaks üzerinden sızdırılıyor. pizzacının sahibi, john podesta'nın kardeşi tony podesta ile yakın ilişkileri olan james alefantis adında bir girişimci. üstelik georges soros'un en büyük bağışçısı olduğu american bridge pac'in geçmişte comet ping pong ile maddi ilişkileri var.

comet pizza'da düzenlenen bir etkinliğin afişi:
1

comet pizza'nın sahibi james alefantis'in instagram'ından pedofili iması içeren kimi fotoğraflar:

toruchan.org/.../pol/src/1478997770182.p

soros tarafından comet pizza yapılan bağışın delilleri:

*
aralık 2015'te, john podesta'ya gelen bir e-postada:

"the realtor found a handkerchief (i think it has a map that seems pizza-related.) is it yours? they can send it if you want. i know you’re busy, so feel free not to respond if it’s not yours or you don’t want it."

cümlelerinin geçtiği bir bölüm var. "üzerinde pizza ile alakalı bir harita bulunan mendil"? büsbütün anlamsız görünüyor; fakat görseli incelediğinizde taşlar yerine oturmaya başlamış olmalı, handkerchief code'a da göz atmakta fayda var.

yine john podesta'nın yolladığı bir e-postada:

"instead of pasta and wonderful sauces, it was a lovely, tempting assortment of cheeses, yummy." ve "do you think ı’ll do better playing dominos on cheese than on pasta?"

ifadeleri var. yine büsbütün mânâsız geliyor fakat kendi terminolojilerine göre john podesta, golden west financial'ın sahiplerine yolladığı e-posta'da kız çocuklarıyla s&m yapmasının erkek çocuklarıyla yapmasından daha keyifli olup olmayacağını soruyor.

*

bunlar da 2007'de madeleine mccann adında bir çocuğunun kaçırılmasına şahitlik eden vatandaşın rehberliğiyle oluşturulmuş eskizler:

eskizler, tony-john podesta

*pbs.twimg.com/...media/cwo9zcxucaac809.j

adı geçen pizzacının fiziksel olarak hemen yanında bulunan, sahipleri yine aynı besta pizza'nın logosu ile fbi tarafından yayımlanmış pedofili notasyonu arasında bir benzerlik göreceksiniz.

*

obama geçmişte comet pizza'ya bağışta bulunmuş ve fred burton'ın don kuykendall'a yolladığı bir e-postada "obama'nın, özel bir parti için, chicago'dan washington'a 65 bin dolarlık pizza sipariş ettiğinden söz ediliyor, pizzanın neye işaret ettiğini sanıyorum anlamışsınızdır. comet pizza ve alefantis'in demokrat partiyle olan ilişkileri bununla da sınırlı değil: james alefantis, hillary clinton'ın fundraiser toplantıları için hizmet veriyor.

obama'nın "pizza" siparişiyle alakalı e-posta

alefantis'in obama'yı ziyaretinin belgeleri

*

geçmişte daha ilginç ilişkiler de var: bill clinton, pedofiliyle yargılanmış jeffrey epstein'in sahibi olduğu little st james adasına* tam 26 defa epstein'in, adına dikkat, the lolita express adlı uçağıyla gidiyor. dailymail, adaya "underage sex slave island" lafzıyla refere etmiş.

*

sızdırılan dokümanlar arasında clinton foundation'ın geçmişte marina abramovic adında bir performans sanatçısına 10 bin dolar hibe ettiğine ilişkin birtakım veriler ve marina abramovic'in john podesta ile hillary clinton'ı "spirit cooking" adını verdiği bir etkinliğe davet ettiği e-postalaşmalar da var.

podesta ve clinton'ın marina abramovic ile olan garip ilişkisi pedofili zincirinin dışında kalıyor fakat yine de irdelenmeye değer.

eksi sözlük yazari
"jean baptiste jacqueline" alintidir

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır. • bilin istedim

  Her türlü az bilinen, çok bilinen, duyulsada ne olduğu tam olarak bilinmeyen kavramların açıklandığı. puivin bilmesini istediğiniz bilgi, anı,fıkra, makale, görselleri paylaşabileceğiniz, sesinizi özgürce duyurmak istediğinizde seçeceğiniz bölüm

  106 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  ibrahimisbilir

  nesquik
  hukuk582
 • 1. bölüm açıklamasına uygun olmayan başlıklar açmayınız.

  2. yanlış bir bilgi gördüğünüzde yazara düzeltmesi için rica ediniz.

  3. açılan başlığı gerekli buluyorsanız (+), gereksiz buluyorsanız (-) yönünde işaretleyiniz.
popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...