0
1001 trend ev dekorasyon
ev dekorasyonunda önemli olan
evimiz bizi en çok dinlendiren ve rahatlatan ortamlardır bu nedenle de evinize verdiğiniz önem aslında onun dekore edilmesinden geçer. dekore etmek denilince akla gelen ilk konu aslında maddi anlamda olur ancak bunun yerine ufak dokunuşlar yaparak evinizi adeta bir cennet haline de dönüştürebilmeniz mümkündür. genelde bayanların ev dekorasyonu denildiğinde aklına gelen ilk bölüm mutfak olur çünkü neredeyse günün büyük bir bölümü burada geçirilir. mutfak dekoru yaptırılırken daha çok görsellikten ziyade kullanım alanının rahat olmasıdır. son dönem ki evlere de bakacak olursanız onların daha çok küçük aileler düşünüldüğü ya da insanların alım güçlerini biraz daha kolaylaştırması için mutfak ve odalarının daha küçük tasarlandığını görebilirsiniz.
mutfakta kullanılan malzemenin kalitesinin yanı sıra dolap ve çekmecelerin çokluğu bir o kadar dekorasyonda etkili konudur. mutfak dolabı ne kadar fazla olursa kullanılırlığı da o kadar fazla olacaktır. erkekler için evin bütünü daha çok önemlidir bu nedenle de olayı yalnızca mutfak olarak algılamazlar. ev kendini girişten gösterir bu nedenle de koridorunuzun gösterişli olması evinizin de diğer bölgelerini etkileyecektir. gösterişten kasıt ise şaşa lı bir ortam değildir aksine sadelik koridor için daha doğru olan bir konudur. bunun yanı sıra ıslak zeminleri konu alacak olursak buraların kullanılır olması tamamen işlevselliği ile alakalıdır. her evde banyo mutlaka vardır ve burası sizin hijyen noktasında dikkat etmeniz gereken bölümdür. banyo dekore ederken de hijyenik yapı öncelik olarak ele alınması gerekir. kullanılan malzemenin dayanıklılığı da bir o kadar esas olandır.
peki küçük dokunuşlarla ne yapabilirsiniz? basitçe söylemek gerekirde ev dekorasyonunda küçük bir koridor lambasının bile büyük bir etkisi vardır ve ucuza aldığınız bir aydınlatıcı evinizi olduğundan güzel göstermeye yetecektir. bunun için internette bir çok site yer alıyor bu sitelerden birisi de www.1001trend.com ‘dur. sitenin içeriğinde ise bir çok ürüne kolayca ulaşabiliyor ve satın alabiliyorsunuz. site satın almalarda taksit imkanı da sağladığı için almakta kolaylık sağlandığı da bir gerçek.
  • 0
    halivedekor 7 ay önce
    ev dekorasyonunda halının önemini de göz ardı etmeyelim. yararlı bir yazı olmuş


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...