nasıl fethettik
 • -3
  yepyeni 1 yıl önce
  her mahalleden kalkan otobüsleri katmıyorum.
 • 1
  hukuk582 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  ne yapsaydi adam plastik branda serip mi bağirsaydi bu feth i kutlamak için 63 milyonu çok görmek saçmalık.
  dünya tek bir devlet olsaydı başkenti istanbul olurdu.
  -1
  yepyeni 1 yıl önce
  ama akp nin siyasi şovuydu. yani akp yi desteklemeyen %50 kesim var. sence ayıp günah değil mi ?
  benim mahallemden otobüsler kalkıyor. gitmek isteyen gitsin ama benim vergimle çalışan otobüs götürüyor.

  yine benim vergimle milyon liralar harcanıp akp genel başkanı ve kurucusu siyasi şov yapıyor orada. o zaman devlet bahçelide orada konuşma yapsın. ya da demirtaş kılıçdaroğlu.
  0
  hukuk582 1 yıl önce
  öncelikle demirtaş i o kürsüye çalarsalardı o mikrofonu bizzat ben orasına sokardım.
  o zaman kurtuluş savaşını da kutlamayalım bu ülkede ingiliz var fransız var yunan var kutlamayalım ayrıca bunu siyaset e alet etmekte iyi bir şey değil .
  -3
  yepyeni 1 yıl önce
  kutlayalım bende kutlamak isterdim ama ben akp mitinginde istanbulun fethini kutlayamam. orada devletin parasıyla gösteri yapılıyor. ve hakkımıda helal etmiyorum. emin ol %50 de etmiyordur.

  hak yemenin hoş bir şey olmadığını anlatmama gerek yok.
  0
  puiv2000 1 yıl önce
  %50 helal ediyor. kuruşu kuruşuna helal olsun. hatta isteseler destek çıkardım. ağlama yunan ağlamaaa
  -1
  yepyeni 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  onu diyorum işte diğer %50 helal etmiyor. sen bir haksızlık yapıp "helal olsun bana" diyorsun. anladın sen onu.
 • 0
  yusufir 1 yıl önce
  bir ermeni çomarcigi klasiği. istanbulun fethini kutlamakta zoruna gidiyor.
  -3
  yepyeni 1 yıl önce
  evet istanbulun fethi adı altında yapılan akp mitingine karşıyım.
  2
  yusufir 1 yıl önce
  işte bu yüzden bu ülkeye faydasiz insanlar olmaktan öteye gidemeyeceksiniz. biri iyi birşey yapar, ama onu akp yaptı. ulan bu sahneyle sen dünyanın en büyük üç boyutlu sahnesini yapmışsın. disney land da bundan kat kat fazla paralar harcanıp yılbaşı gösterisi yapılıyor. çıkıp bu kadar harcama gereksizdir diyen biri gördün mü? olm muhalefet olacağız diye ciddî ciddî sikindirik tipler konumuna dusuyorsunuz. çağ kapatılıp çağ açıldı o gün. onu anmak için para harcanirken senin zoruna gidiyorsa ve buna karşı çıkıyorsan eğer, en hafif tabirle fetih kutlaması yapılmayan başka bir ülkeye"siktirgit". bak en hafifçe söylem bu.
  0
  yepyeni 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  aynı yorum
  ben akp mitinginde istanbulun fethini kutlayamam. orada devletin parasıyla gösteri yapılıyor. ve hakkımıda helal etmiyorum. emin ol %50 de etmiyordur.

  hak yemenin hoş bir şey olmadığını anlatmama gerek yok.

  her seferinde aynı şey. beğenmiyorsan git. ben niye gideyim senin benden ne üstünlüğün varda bana git demeye kalkışabiliyorsun ?
  devletin imkanlarıyla gösteri yapılıyor ama sadece akp lilere özel. elbet bunun hesabı sorulur.
  0
  yusufir 1 yıl önce
  mal kılıçdaroğlu gelmedi ye içine oturdu heralde. fetih kutlamasından şikayetçiysen kutlanmayan yere gideceksin. ermeni çomarciklarinin şikayeti üzerine fethi kutlamayacak değiliz dimi:)
  ermenistan da sana özel kutlamalar olur -oraya git bence.
  0
  yepyeni 1 yıl önce
  kusura bakma ama tam bir malsın. hiç bir dediğimi anlamadan yazmışsın. boşuna üzülme sana çomar diyorlar diye bal gibide çomarsın.
  0
  yusufir 1 yıl önce
  çomar diyorlar diye mi üzüleyim😂 ermeni çomarcigi daha gecen gün sana ermeni çomari dedim diye ağlamakli oldun😂😂
 • 1
  puiv2000 1 yıl önce
  64 milyon harcanmışmış. "at yalanı sikeyim inananı" bizansın çocuğu nasıl zoruna gittiyse her paylaşımında yunan ermeni aşkı var. burada değil git dışarıda havla ~ ağla

  -2
  yepyeni 1 yıl önce
  akp li olmayan herkes yunan ermeni oluyor değil mi ?

  çok güzel bir algı yaratmışsınız. ama sorun şu ki sadece kendiniz inanıyorsunuz buna. benim anlatmak istediğim şey çok basit.

  akp devlet imkanları ile milyon liralara fetih adı altında "akp mitingi" yapıyor. bende bunu eleştiriyorum. senin lafın ise "ağlama yunan"

  sende düzgünce eleştirini yapsana. savunmak istediğin şeyi düzgün bir şekilde anlatsana. ilkokul çocuğu değilsin ki. kendini ifade etmeyi öğren. sonra gel burda yorum yap. diğer arkadaşın küfür ediyor. sende ilkokul şakaları...

  şunu da yazayım ben artık paylaşımımı yapar noktayı koyarım. kaç kere belki şimdi adam akıllı bir eleştiri gelirde cevaplarım dedim ama yok.
  2
  yusufir 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  ermeni çomarcigi. burda kendi kendine hakaretler yağdıran ilk sendin onu söyleyeyim. karşılığını alınca entel dantel konuşup"iliştiri yipin litfin "diyemeyizsin. anadolu çomari derken sanki iltifat etti minakoim. ne söylersen onun karşılığını alırsın ermeni çomari. ağlayacaksan, ağzına almayacaksin.
  0
  puiv2000 1 yıl önce
  sen o insanlara yapılan tartışma ortamını çoktan kaybettin. şimdi burada gelip entel entel konuşmaya çalışıp çok bir bok konuşuyormuş ayaklarına yatma. ayrıca önceki konularımda görürsen akpye sövdüğüm kısımlara denke gelebilirsin. "biz" demek, senin gibi tek savunması ermenilere yunanlara veya ülke aleyhinde olan her şeyi savunanlar değildir vatanını seven herkestir yani sen değil zorlama. zaten bir avuç kaldınız, partnize eşeşk koysan %20-25 alıyor çünkü beyninizde yok fikrinizde yok. neyse uzatmaya gerek yok; ağlama yunan ağlama
 • 0
  puiv2000 1 yıl önce
  ağlamaa yunan ağlamaaa


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...