ibrahimisbilir neredeydi? kaçırıldı mı? tüm detaylar içerikte.

  19
  ghostrider 11.9.2018 15:33
  evet arkadaşlar. yine müge anlı'yız, yine sherlock holmes'siz. bugünkü vakada (pi: @ibrahimisbilir) adlı modun nereye kaybolduğunu çözeceğim. herkes vaziyet alsın ortalık karışacak.

  uzun zaman önce bir kardeşimizi, bir modumuzu, içimizden birini kaybettik. hiç bir zaman ortaya çıkmadı. insanlar tekrar döneceğini sanıyor. evet yanlış duymadınız; sanıyor!!!

  (pi: @mortal) ile ilgii bir çok teori attım ortaya. bazıları abartılıydı kabül ediyorum. fakat geçen günlerde (pi: @oxygen) adlı modumuzun videosunda (pi: @darkier)'in mortal'ın sevgilisi olduğunu kanıtladığında her şey açığa kavuşmuştu. (pi: @ibrahimisbilir)'in kayboluşunun sırını o videoda çözmüştüm.

  aslında her şey çok basitti, fakat o ince ayrıntıyı fark etmem biraz uzun sürdü. (pi: @ofsaytsizburak) puiv'de sessiz sakin dolaşan bir yazardı. fakat son zamanlarda hakkının yendiğini düşünerek, ibrahimisbilir'e tehdit mesajları göndermeye başladı. ibrahimisbilir bu tehdit mesajlarına aldırış etmeyerek, puiv'e devam etti. ofsaytsızburak bu durum karşısında daha fazla dayanamayarak ibrahimisbilir'i ortadan kaldırmaya karar verdi.

  ibrahimisbilir en son 29 gün önce görüldü. o günden bugüne kadar haber alan olmadı.

  görgü tanıkları (pi: @bizanskurdu) ve (pi: @oschemat) sadece 2 göl ve bağırışma sesleri duyduklarını söyledi ve oscheciler derneği olarak bu olayla ilgileneceklerini söylediler.

  (pi: @darkier) başka mod istemediği için buda onun işine geldi tabi. sessice köşesine çekildi ve (pi: @sewo) sigara dumanına daldılar...


  (kurgu ve eylence amaçlıdır.)