ermenistan

  7
  tez 27.9.2020 11:43
  birkaç saat önce azerbaycan'ı bombalamaya başladı. kaynaklara göre köylerin dahi üzerine bomba attığı söyleniyor, sivil kayıplar var.
 • 0
  saksak 27.9.2020 11:47
  mənfur xainlər qardaşlarımıza hücum etdilər. türk dostlarınız sizinlədir.
 • 0
  systemfailed 27.9.2020 21:59
  azerbeycan savaş ilan etmiş şu andan itibaren yunanıstan yetmedi şimdi ermenistan uzerınden yuklenıyorlar dost olduklarımıza yunanıstan ve ermenıstan eskıden berı bu dünyanın piçleri ve isimlerının hakkını verıyorlar ama birazda şunu düşünüyorum sankı ilahi adalet tecelli ediyor senelerden berı ataturka demedıklerını bırakmadılar ama o ataturk bunların hepsının dedelerının haddını bildirmişti ama kımse onun gıbı olamıyor bu gerçek suratımıza tokat gıbı vuruldu işte ne dıyorları bız denıze ınsan dokmedık taş dökü hava lımanı yaptık demekkı bu işler böyle olmuyormuş.
 • 1
  hedap 27.9.2020 22:45
  kim kardashian'in kalçalarıyla kurtarmaya çalıştığı ülke.
  0
  filozofunsakali 28.9.2020 14:00
  ermen kökenli birinin ermenistan'ı tutması normal, en az götü kadar büyük bir faşist o da.
 • 0
  filozofunsakali 28.9.2020 13:58
  azerbaycan'ın yanında olmakla beraber ermenistan'ın dış desteğe bağımlı, dış destek olmayınca ölü-batık bir ülke olduğunu çoğumuz biliyoruz. buna rağmen onca sıkıntısına rağmen neden azerbaycan ile savaş derdinde? sovyetlerden kalan bir iz mi bu yoksa başka bir şey mi anlaşılmaz. türkiye'nin ilk önce tarafsız bir şekilde iki tarafı da masaya oturtması gerekir. güzelce askeri gövde gösterisiyle "savaşmayın müdahale ederim bak bu orduyla" der gibi barışçıl ama gövde gösterili bir dille masada barış yolunu buldurmalı. azerbaycan'ın haklı olduğunu biliyoruz, buna rağmen diğer ülkelerin ermenistan'ı tuttuğunu biliyoruz o yüzden kimse karışamadan ilk önce türkiye'nin adım atması bu coğrafya için iyi olacaktır.