2
bir abim hamile eski sevgilisine metroda yer verdi
dün akşam işten eve dönerken metronun en arkasında kafamı koymuş yorgun argın durakların geçmesini bekliyordum aynı yerde çalışan bir abimce yanımda. birden o tatlı sesiyle "next station levent" diyen kadını duydum.

kafam o kadar yoğun ve karışıktı ki birden kendimi kadını, sesinden kafamda canlandırırken buldum. "sarışın, 30lu yaşlarında, 1.70 boyunda, kırmızı ojeli, uzun saçlı" bir kadın tahayyül ettim.

aynı zamanda eve gittiğimde ne yiyeceğimi de düşünüyordum zira evde yemek yoktu. hazır mı alsam yoksa kendim menemen mi yapsam diye düşünürken metro durdu kapı açıldı ve birden burnumun dibinde "coming soon" yazan ve yumurtanın içinden bebeğin çıktığını tasvir eden bir resmin olduğu tişört belirdi. gözlerim tam kapanacakken bi baktım karnı burnunda kadına yanımdaki abi hiç düşünmeden kalkıp yer verdi. o kadar yorgundum ki kadına bakmadım bile. ben yukarıda kırmızı ışıklarla geçilen durakları incelerken "ulan bu vezneciler durağını ne ara açtılar" diye düşündüm. tüm bunlar sadece 35 saniye içinde oldu.

birden yer verdiği kadının bana baktığını hissettim. ayrıca tatlı tişörtü aklımda kalmıştı. tişörtü incelemek için kafamı kadının oturduğu koltuğa doğru çevirdiğimde gördüğüm gözler beynime çivi gibi çakıldı. bu o'ydu.

abinin yılardır anlattığı lise3ten üniversitenin sonlarına kadar tam 4,5 senesini verdiği kızdı. tırnaklarında hep anlattığ en sevdiği oje olduğunu söylediği bordo oje sürülüydü. dudaklarında çok hafif bir parlatıcı vardı. ruj hiç sevmezmiş zaten. yaklaşık 6-7 saniye göz göze bakakaldı abiyle ama o 6-7 saniye boyunca o birlikte geçirdikleri 4,5 senenin her bir salisesi hızlı bir şekilde gözlerine yansıdı.

en çok da ilerde evlenip yapacağımız çocukları hayal ettikleri anlar gelmiş aklına. 2 çocuğumuz olacaktı dedi. ilki kız ismini "aslı" koyacaktık. ikincisini ise 4-5 sene sonra yapacaktık ve erkek olacaktı diye ekledi. onun ismiyse "atilla" olacaktı dedi. yani hep böyle hayaller kurmuşlar fakat şimdi o bu hayalleri bambaşka birisiyle gerçekleştiriyordu bile.

içimdeki o hisleri, kafamdaki o karmaşayı inanın tarif etmem mümkün değil beyler. ayrılalı sadece 2 yıl olmuş ve o şimdiden abiyle onun kurduğu hayalleri gerçekleştirmeye başlamıştı bile. kızamaz da ona. ya ne yapacaktı? oturup ömrünün sonuna kadar abiyi bekleyecek değildi ya...

ben bu inanılmaz his ve fikriyat karmaşasını yaşarken o 2 durak sonra indi. inerken son yarım bir bakış attı abiye. sanki böyle olmayabilirdi dercesine. peşi sıra bakakaldı. ondan geriye belki de aklımdaki son şey "coming soon" yazılı ve üstünde yumurtadan çocuk çıkan resmin olduğu hamile tişörtüydü.

edit:beyler hakkınızı helal edin hepiniz. hiçbirinizin canını acıtmak istemedim. sağ olun var olun.
edit2: bir kerede benim için yakın be.
 • 1
  afaki 1 yıl önce
  yaktım yaktım


 • hayata dair

  Bu bölümde ibretlik hikayeler ve komik paylaşımları bulabilirsiniz..

  262 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  hellomyfriend
  darkier
  polinezyali
  caytiryakisi
 • bölüm kuralları

  • bölümü takip etmeyi unutmayınız..!
  • konu dışında paylaşım yapmak yasaktır..
  • reklam amaçlı paylaşım yapmak yasaktır..
  • bölüm ile alakasız paylaşım yapmayınız..başlıklarınızı her zaman ilgili bölüme açınız..
  • küfür ve +18 başlıklar yasaktır..
  • +18 başlıkları +18 içeriği işaretleyerek paylaşınız..

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...