• 3
  gerekvarmi 7 ay önce ~ 7 ay önce
  kutsal bilgi kaynağının zamanla konu farketmeksizin nefret kusma organına dönüşmesi ile ilgilidir. eskiden kutsal bilgi kaynağı idi; şuan ise yazarların çoğu sözlüğü bilgi alışverişi için değil; günün yorgunluğunun/stresinin acısını hakaretlerle birbirinden veya hedef gösterilen olgulardan çıkardığı bir yer.
  puiv'e gelince; evet puiv yaş ortalaması ve içerik kalitesi itibariyle pek de göklere çıkarılacak seviyede değil. muhtemelen o seviyede olamayacak da ne yazık ki. ancak bu durum insanların nefretini buraya odaklamasını gerektirmez. en azından insanlar takılıyor lan işte ibne fularlılar. bi rahat bırakın insanları.

  edit: aynı zamanda neden seri şekilde eksilendiğine anlam veremediğim başlık.
  0
  sena564 7 ay önce
  gayet güzel özetledin. ekşi sözlüğe gereksiz bir kin beslemiyorum. fakat merak edip puiv diye aratinca fazla argo icerikli yorumlarla karsilastim. bu elestiri degil, yerin dibine sokmaktir. ustelik fazla abartiya kacilarak. tabiki buranin seviyesiyle oradaki tecrube sahibi bireylerin seviyesi bir olamaz. hangi sozlugun daha köklü oldugu herkesin bildigi bir gercek. diyecegim o ki, burada goygoy diye bir başlik da var. goygoyun yapilabildigi samimi bir ortam olmasi, ekşiden ayiran bir özelliği.
  edit: bu gonderiye eksi atanlar da körü körüne ekşiyi savunanlar muhtemelen. benim başliğimi saldiri olarak algilayan zihniyetler de olabilir. halbuki linke tiklanip ilk 10 yoruma şöyle bir bakildiginda başliktaki hakliligimi anlamalari zor değil.
  0
  gerekvarmi 7 ay önce
  eksileyenler seni değil ekşi sözlüğü eksiledi aslında sanırım.
  1
  sena564 7 ay önce
  muhtemelen öyle oldu, ama işin eksisi artisinda degilim. bunu onemsesem buna yönelik başliklar açarim zaten. yorumun icin de teşekkür ederim güzel insan
5 saat önce 22 saat önce dün dün dün
 • sorguluyorum

  Sorguladığınız konuları içerik olarak girebileceğiniz bölümdür.

  2 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  filozofunsakali

 • bu bölüm #sosyal bölümünün alt bölümüdür.
 • küfürlü içerik, konu ile alakasız içerik ve cinsel içerik yasaktır.