beklenen büyük sonbahar krizi

  5
  saiko 2.9.2019 11:49
  bunu ağzına dolamayan kalmadı. ekonomi ile alakalı kim varsa, papağan gibi aynı şeyleri söylüyorlar. sadece türkler değil yabancılar da bundan eminler.

  hatta ve hatta ali babacan'ın da bu krizi beklediği biliniyor artık. kriz sadece ekonomi kaynaklı değil, suriye temelli de olacakmış.

  size önerim yatırımdan kaçının, paranızı elinizde (banka yerine) tutun, ihtiyacınız olmayan hiçbir şey almayın.

  arjantin bugün dolar bozdurmayı ve bankadan dolar çekmeyi yasakladı. devletin belirlediği limitleri aşamıyorsunuz. arjantin'i bizden kötü durumda zannetmeyin, market fiyatları bizden çok daha uygun durumda, alım gücü hala bizden iyi arjantin halkının.

  geçen sene yaşadığımız döviz krizinin, bu sonbaharda kalıcı olması ön görülmekte. dolar 10'a falan dayarsa, allah yardımcımız olsun. artık imf gibi bir seçenek de yok, kimse gelip yardım etmez.
 • 1
  gaddarus 2.9.2019 13:21
  çok aşırı milleti kıran bir kriz olacağını sanmıyorum olsada zaten zengin fakir arasındaki uçurum azalır. en büyük kriz suriye değik akdeniz de ki sondaj çalışmalarından dolayı çıkar
  1
  bizanskurdu 2.9.2019 13:23
  zenginle fakir arasındaki uçurum azalmaz, zengin değildir o orta kesimdir. zengin büyük hilmi reisin de dediği gibi zepzengin olur.
  0
  gaddarus 2.9.2019 14:29
  zengin adam kendisini nasıl belli ediyor :d
 • 0
  fevzi 2.9.2019 13:32
  bekliyoruz efendim. 20 lira olmazsa onun da a..
20 saat önce
 • gündem

  gündemi yakalayan ilgi çekici ve sıcak başlıkların eklenmesi gereken bölüm.