6

fikret orman istifa

kulübe kattığın değerler icin teşekkürler ama şu fenerbahçe maçından sonra bundan öncede bu kutsal kulübü siyasetin maşası yaptıgın için ,kulübe yapılan bu kadae hakarete ve bize yapılan bu kadar rezalet kararlqra rağmen susman benim gücüme gidiyor. diğer kulüpler olabilir ama beşiktaş hiç bir devirde bu kadar siyasete yakın olmamıştır bu doğru degil. hizmetlerin için teşekkürler ama artık istifa bu kulübü taşıyamıyorsun.
 • 1
  bizanskurdu 10 ay önce
  istifa metninde en az 52 kere sayın cumhurbaşkanım demesi gerekir
 • 0
  benji777 10 ay önce ~ 10 ay önce
  şimdi sevgili kardeşim senin düşüncene saygı duyuyorum ancak sen şimdi bu adamı eleştir ona bende varım. bende eleştiriyorum, yanlışları oldu. bak şimdi bu adam ne zaman geldi beşiktaş'ın başına; bakkaldan manava, uçan kuşa borcu varken, uefa'dan cezalar yağmış, en iyi oyuncular gitmiş.... kriz üstüne kriz... bu adam almış bu takımı, baştan sona tekrardan doğru hamleler ile ilk önce düzlüğe çıkarttı sonra iki kez şampiyonluk (3 de gelecek), şampiyonlar liginde gruptan lider çıkma... hadi diyeceksin ki o mu top oynuyor... o oynamıyor ama o getiriyor bu adamları hemde galatasaray'da tarık çamdalı'nın aldığı paraya oynatıyordu düne kadar.
  sonra sen beşiktaş tarihinin hangi döneminde bu kadar çok transfer geliri elde edildiğini gördün.
  konu fb maçı kararlarına gelince, bu adam ne yaptı; divan kurulunu topladı ve karara karşı maça çıkmama kararı aldırdı.... ne yapsın isterdin çok merak ediyorum sen kendin fikret orman olduğunu farz et, ülkenin "padişahı" çıkmış kumpas var demiş ve bu karar direk siyasi bir karar olmuş çıkıp bağırıp çağırıp laf edebilir misin padişaha ? sakın söylerdim deme bana, türkiye topraklarında bunu yapabilecek kimse yok; koç'undan sabancı'sına kimse diyemez kardeşim...
  bu adamın ne yazık ki bende yalaka olmasını hazmedemiyorum ancak öyle mertebelerde gerçekten başka seçenek yok.
 • 0
  gbaweb 10 ay önce
  adam tabi aziz gibi vatan haini şerefsiz olmadığı için istifa değilmi gerzek hain putperest seni.
10 saat önce dün
 • futbol

  futbolla ilgili her şey

  190 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  oxygen
  rockefeller
  ofsaytsizburak
  meqt

 • bu bölüm #spor-eğlence bölümünün alt bölümüdür.


 • maç başlığı açarsanız maç hakkında gerekli bilgileri içerikte bulundurun. (kadrolar, goller vs.)

  kaynak vermeyi unutmayın.
  ilgili bölümler;