5
amerikalılardan ışıd hakkında daha fazla bilgi öğrenmek
bloomber ht de charlie rose show var şuan bir amerikalı yetkili ile ışıd i konuşuyorlar. turkiyede ışid hakkında duydugum tek şey islamı kötü gosterdikleri . suan amerikalilar hiç dinden bahsetmeden nasıl gençleri topluyorlar ,nasil hareket ediyorlar, finans kaynakları , mal varliklari, etkin oldukaları bölgeler ,amerikanin mudahalelerini anlatıyor . diyecek başka sözüm yok yorum sizde .
 • -1
  yusufir 1 yıl önce
  ilk zamanlar bizde de konuşuluyordu ama ciddiye alınmıyordu. internetten tanıştıkları amerikalı bir kızi, önce (sözde) musluman yapıp, sonra silâh kursuna gönderip, silahlı eylem yapmak için hazır hâle geldiğinde de yanlarına çağırdıklari vakit, aile olaydan şüphelenip polise hande verince takıp sonucunda mesele anlaşılmış ve kız yakalanmis havaalaninda. bu şekilde avrupa ve amerika dan çektikleri birçok insan var. örgütün yarısi yabanci menşeili. hatta hanelerde, oğlunuz çocuğunuz bu şekilde kandırilabilir dikkatli olun vs çok uyarı yapıldı.
  hatta bunların saddam döneminde yakalanan ve hapse atılan, abd tarafından da yıllar süren hapisten sonra salıverilen komutanların kurduğu ve topraklarını işgal edenlerden intikam almak amacıyla kurulan bir orgut olabileceği de söylendi.
  hatta, bunlar birbirinden bağımsız gruplar halinde aynı isim ile anılıyorlar. her grup belli bir ülkeden destek alıyor ve bu grupların eylemleri birbirinden bağımsız deniyordu. çünkü tek bir yerden emir alma durumları yok.isteseler gerçekten tüm avrupa ülkelerinde bombalı eylem yapacak güce sahipler ben buna kesinlikle eminim. yoksa ana merkez karargahlari olan şehirlerde bizzat kendı yönetimlerini sağlıyorlar ve orda yaşayan insanların ustune tek bir bomba dusmuyor.
  hergun 10 larca hava saldırısı düzenleyen amerika nın bu füzelerinin boşa gittiğini ve görüntü amaçlı olduğunu zaten herkes anladı.
  fransa nın göbeğin de canlı bomba patladı. fransa da gidip uçaklarını kaldirsa bunların bulundukları karargahlari bombalasa yer mi? yemez çünkü korkuyorlar. canlı bomba riski yüzünden eli kolu bağlı butun devletlerin. şuan işide karşı savaşan hiçbir ülke yok ben inanmiyorum böyle birseye. pkk lı lar gibi fare deliklerinde saklanmiyorlar dümdüz arazinin üstunde geziyorlar. bitirmek isteseler ve bi tarafları yese bu zamana kadar çoktan biterdi bu.
  0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  eğer programı izlemiş olsaydınız şimdi anlatacaklarımı daha iyi anlayabilirdiniz son kısımda bahsettiğine katılıyorum benimde anlatmak istediğim buydu aslında ışid ile sadece askeri savaş yok aynı zamanda finansal bir savaşta var. amerika ışid'e ait bir milyon euro ele geçirilmiş yani bu sadece nakit para bir de banka hesaplarını ve taşınmaz malları düşünün şimdi bizim ülkede hiç böyle anlatılmıyor ışid'le alakalı cübbeli ahmet konuşuyor bizim ülkede islam'a uygun mu onu anlatıyor


 • hayata dair

  Bu bölümde ibretlik hikayeler ve komik paylaşımları bulabilirsiniz..

  261 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  hellomyfriend
  darkier
  polinezyali
  caytiryakisi
 • bölüm kuralları

  • bölümü takip etmeyi unutmayınız..!
  • konu dışında paylaşım yapmak yasaktır..
  • reklam amaçlı paylaşım yapmak yasaktır..
  • bölüm ile alakasız paylaşım yapmayınız..başlıklarınızı her zaman ilgili bölüme açınız..
  • küfür ve +18 başlıklar yasaktır..
  • +18 başlıkları +18 içeriği işaretleyerek paylaşınız..

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...