1
origin
EA oyun şirketine ait dijital oyun platformu. Sadece EA oyunlarının yayınlandığı o yüzden steam kadar büyük olmayan platform. Burada da indirimler yapılır ama ne sıklıkla yapılır bilmiyorum çünkü steam kadar takip etmiyorum. Oyunlarını Euro üzerinden satan platform. 
 • 0
  lethe 1 yıl önce
  EA'in kendi kazıklama zamazingolarını pazarladığı dijital platform da denilebilir. Eskiden EA ile piyasaya sürülen oyunlar kaliteli olmalarının yanında son derece zevklilerdi. Şimdiyse zevk almak için oyunun kendisi fiyatına satılan eklenti paketlerinden almanız gerekiyor. Sims 1, 2, ve 3'ü çıktığından uzun süre geçmeden almış biri olarak söylüyorum, temel oyundaki içerik gitgide azalıyor. Sizi eklentileri almaya bağımlı hale getiriyorlar. 1 ve 2 de eklentiler yeni şeyler keşfetmek içindi. Sonra 3'te olması gereken içeriği satmaya başladılar. Oyunun kendisinde pek bir şey yok, yapılacaklar kısıtlı. Hatta 2'ye göre geri kalmış. Sims 4'ü yine alırım gerçi, bırakamıyorum bağımlılık yapıyor bu Sims.
  Bu arada Simcity ve NFS Most Wanted'a da sahibim. NFSMW'nin iki oyununu da oynadım. İlkinde eklenti denilen olay yoktu. Çok güzel bir hikaye vardı. Oynanış harikaydı. Sıkılmadan tekrar tekrar bitirebilirim. Ama 2012'de çıkan NFSMW'ye bakıyoruz, bazı yarışlar için, bazı arabalar için, onun için bunun için eklenti alıyorsunuz. Oyunun hikayesi yok. Para sistemi yok. Arabalar özelleştirilemiyor, sadece performansını artırabiliyorsunuz bu da yarış kazanılarak elde edilen belli parçalarla oluyor. Bazı parçalar da yine parayla satılan eklentilerin içindeki yarışlarda. Bunlardan sonra oyunun çevrimiçi odaklı olması hiçbir şey ifade etmiyor bana. Bir tek Simcity yapısı gereği istisna olmuş. Oyunda olması gereken şeyler var ve yeni şeyler isterseniz eklenti alıyorsunuz. Önceki Simcity'lere göre de daha başarılı olmuş bence.

  EA'in On the House denen bir özelliği var. Belli aralıklarla herhangi bir oyunu bedava yapıyorlar. Bunlar genelde eski oluyorlar. En son 2012 yapıp NFS Most Wanted almıştım çok eski olmayışı şaşırtmıştı. Hala orada olabilir bilgisi olmayanlara duyurulur. Oyunu hiç beğenmedim gerçi. Daha önce de Red Alert 2 almıştım. Takip edilmesi faydalı.


 • oyun

  burada oyunlar hakkında incelemelerinizi sorunlarınızı ve zevkli tanıtım videolarını paylaşabilirsiniz.

  7 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  sametoztekin

 • bölümde ahlak kuralı var.herkes ahlaklı davranmalı.....


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...