9

kısırlık 3 kat arttı.

**kısırlık ülkemizde üç misli artmış durumda bu konuda yapılan araştırmalara göre israil'in ülkemizde açmış olduğu pardon israil'den alınan muhtelif hibrit tohumlarından elde edilen,muhtelif,sebze ve kuru bakliyatlarla birlikte, bakkal,market,süper market ve avm lerde dahil olmak üzere özellikle gdo lu gıdaların satışı sonucu özellikle genç nesillerde kısırlık vakalarında çok fazla sayıda artış olduğu anlaşılmış bulunmaktadır.
 • 0
  turnam07 7 ay önce
  türk milleti kısırlaştırılıyormu,yada kısırlık bir rant kapısımı,eğer kısırlıkla ilgili vakalarda artış varsa kısırlığın çözümü ile devreye giren çözümün tıp açısından rantsal kazanımında kimler pay sahibidir.bu alanda hangi hastaneler hizmet vermektedir ve o hastanelerin ortakları kimlerdir.
 • 1
  argent 7 ay önce
  neler neler yapılıyor ya. hepsi etkisini gösterecek.
 • 1
  caytiryakisi 7 ay önce
  bu kötü bir şey mi iyi bir şey mi bilemedim
  0
  turnam07 7 ay önce
  toplumsal dayanışmayı en sonunda darmadağın ettiler.şekillerle,giysilerle,insanların arasına görünmez sınırlar koydular o sınırlar(farklılıklar bazında)iletişimsizlik sorununu da beraberinde getirdi.toplum kendine göre tanımladığı toplum düzenine itibar eden kesimlerin sorunlarına ilgi duymaya başladı ve diğerleştirilen kesimlere karşı ise vurdumduymaz tavır sergilemeye başladı.kısaca ortak müştereklerimizin öne çıkardığı güçlü toplumsal muhalefet tuzla buz edilmiş oldu,bu durum kimlerin işine yaradı.ha allah varmı yokmu derseniz bana göre var,bu haksız kazanç düzenine gözü kapalı kul köle olanların hakkından gelsin ve sorsun.çünkü gereken hesabı kimler soracak diye düşünen insan sayısı bir hayli fazla artık.
 • 0
  harleyyguinn 6 ay önce ~ 6 ay önce
  coca cola 1886'da amerika'da zenci kadınların nesillerinin tükenmesi için, yani kısırlaştırılmaları için kullanılan bir ilaçtı. yıllarca eczanelerde ilaç diye satıldı. sonra içecek olarak kullanılmaya başlandı ve hepimiz içmeye başladık ve böylece kısırlık arttı.

 • anketler

  Her türden -yazısal veya görsel- anketlerin toplandığı bölümdür.

  49 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  uye


 • harici başlıklar açmayınız.