5
axe dark ın ucuz olmasına rağmen çok etkileyici olması
valla brolar o kadar parfüm kullandım* (ayıptır söylemesi 300 liralık parfümde sıktım) **ama şu 9 liralık kapağı her seferinde tutukluk yapan axe dark kadar kız milletini etkileyen bir "deodorant" görmedim ben** . *brolar tecrübeyle sabittir inanın bana kullanın bu ürünü , hatta sizlere ufak bir anımı da anlatayım ;

kız = yaaaaaağ kullanma şu parfümü( bunu dediğinde içimden 2 şey geçti 1; o parfüm değil koduğum salağı demek. 2; a ha dedim şimdi diyecek '10 liralık parfüm mü sıktın fakir ' falan amaaaa )

ben = niye ya ? neden ki ? (biraz şüpheci)

kız =çikolata gibi kokuyosun ısırasım geliyor hihihihi ... (içimden dedim 'vay amk 9 lira nelere kadir' birazda dumur oldum tabi, cidden beklemediğim bir kızdan beklemediğim bir tepki almıştım çünkü)

ben = valla katlanıcaz artık napalım (şimdi hatırladım da burada biraz garip bir tepki vermişim , her yere çekilebilir)

**tabi bu en etkilisiydi bu 9 liralık axe ile yaşadığım anılar içerisinden , bunun harici 3-4 kızdan duydum bu tarzda tepkiler .
yani diyeceğim o ki cidden hiç parfümlere gidip öyle büyük paralar harcamayın gidin en yakın bim den alın bi axe dark hatta 2 tane alın neticede 18 lira bişey .
sağlıcakla kalın by by**
 • 1
  darkier 10 ay önce
  ben de deniyorum öyle blade olsun axe olsun ama henüz dark'ı denemedim. şuan axe apollo kullanıyorum bitince alayım bakalım nasılmış :)
  0
  efendisioftherings 10 ay önce
  puvo garanti bir tepki alacaksın eminim bak dene pişman olmazsın.( benden sana ufak bir taktik , deodorant olduğu için uzaktan sıkınca kendi kokusu çok fazla işlemiyor , bir karışlık mesafeden kısa ama sık fıstlar yap )
 • 1
  philosopher 10 ay önce
  aynen bende kullanıyorum. fiyat performans seviyesi uzaylarda :)
  0
  efendisioftherings 10 ay önce
  katılıyorum bro

 • bilin istedim

  Her türlü az bilinen, çok bilinen, duyulsada ne olduğu tam olarak bilinmeyen kavramların açıklandığı. puivin bilmesini istediğiniz bilgi, anı,fıkra, makale, görselleri paylaşabileceğiniz, sesinizi özgürce duyurmak istediğinizde seçeceğiniz bölüm

  190 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  ibrahimisbilir

 • 1. bölüm açıklamasına uygun olmayan başlıklar açmayınız.

  2. yanlış bir bilgi gördüğünüzde yazara düzeltmesi için rica ediniz.

  3. açılan başlığı gerekli buluyorsanız (+), gereksiz buluyorsanız (-) yönünde işaretleyiniz.
popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...