kızları açıklıyorum beylerr

  1
  furkannasff 3.7.2016 01:35
  kızların hangi türünün verici, hangi türünün umutsuz, hangi türünün umutlu olduğunu açıklayacağım.

  1 verici tip: genelde kısa ve dekolteli giyinir. tipinizin önemi yoktur bu tiplerin karşısında. paranızla muhatap olur. kafelerden kafelere gezmeyi sever, elit ortamlara parası olmadığı için siz onu sokarsanız size ayrı bir haz duyar. yine kafenin barın gecesi aklını kolaylıkla çelip hadi bize geçelim dediğiniz zaman gelirler ve rahatça gibebilirsiniz.

  2 gönlü olup taviz vermeyen tip: dar giyinirler, dekoltesi fazla yoktur. makjayı abartmazlar dudaklara bir ruj göze bir aylaynırdır tüm olup biteni. karakteristlik özelliği ise: sevgiliniz ise bu kız tipinizide bakar paranızada, sizle uzun bir ilişki kurmayı düşler. ortama inceden girerseniz bu kızla sex muhabbeti yapabilirsiniz ama off ayıp yha gibisinden ayar verir durdurur. eğer ilişkiye yeni başladıysanız sex yapma teklifinizi reddeder bu aşamada pek üstlemeyin beyler kız korkusundan kaçar gider ama zaman geçtikçe artık onunda aklına düşer birgün ilerletin yine sex muhabbeti edin yüz yüze olsun ama ortam müsait olsun, kızları azdıran noktaları öğrenip inceden girdiğiniz zaman gibersiniz bu tipide.

  3 umutsuz tipler: beyler bu kızlar sevilecek tarzdadır. paranıza bakmazlar. kimisi tipede bakmaz. bunlarla sex muhabbetine girmeye çalışmayın sizden soğurlar ve muhabbeti kapat derler. bu kızlarla ciddi düşünün.