4

kınalıada’da 3 kız çocuğuna cinsel istismar

haberi az önce sözcüde okudum, şu güzelim ülkemde bir gün yokki insanın sinirlerini bozan kanı çekilen bir olay olmasın.

istanbul'un 'huzurlu' adalarından kınalıada ve heybeliada'da son bir buçuk yıldır iğrenç bir olayın yaşandığı ortaya çıktı. iddialara göre; ortaokul öğrencisi üç kız çocuğuna 4 kişi aylarca cinsel istismarda bulundu. kan donduran olay mağdur kızların durumu öğretmenlerine anlatması ile gün yüzüne çıktı. olayla ilgili üç kişinin tutuklandı, bir kişi ise denetimli serbestlik koşuluyla serbest bırakıldı. chp'li yarkadaş ise aile bakanlığına 'gerekli hassasiyetini gösterin' çağrısında bulundu.

buyrun haberin linki
 • 2
  filozofunsakali 1 yıl önce
  her gün bir tecavüz haberi duyar hale geldik, kimsenin umurunda değil. meclisin at ağızlıları konuşsun şunları artık, neden hiçbir şey konuşmuyor maaşlarını gondiklediklerimin. halkın kürsüsünde gondikleyeceksin bunları en azından o kürsünün ne yapabileceğini görecekler.
  0
  ferdiucuncu 1 yıl önce
  çok haklısın mesela bu sıralar gündeme gelen şu idam olayınada bir düşüceli yaklaştım ben aga tamam bu tarz suçlara tabiki idam gelsin ama şuanki yargı ile bile vereceğin cezalar var değilmi ver müebbeti adam gibi ağır cezalandır yok denetimli serbestlik yok bilmem rızası vardı diyen şerefsiz evlatlarının idam yasallaştığında bu tip olaylara idam cezası vereceklerine ben bir türlü ikna olamıyorum sürekli acaba altında ne çıkar saklıyorlar diye düşünüyorum hayır ver adam gibi ceza çık deki kardeşim bu ceza yetersiz bundan sonra idam vericez desen anlayacağım ama durum bu şekildeyken ben bir tedirgin oluyorum.

 • haberler

  haberlerin paylaşıldığı bölüm.

  117 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  sadurra

  canki
 • yapılabiliteler:


  - haber linkleri paylaşılabilir.

  - haber videoları, fotoğrafları paylaşılabilir.

  - haber yazıları paylaşılabilir.

  - yazarlar video ve fotoğraf destekli olarak kendi haberlerini paylaşabilirler.

  paylaşım yapılırken dikkat edilmesi gerekenler:

  - tarih vermekten çekinmeyin.

  - abartıya kaçmayan, açıklayıcı başlıklar kullanın. 

  - link paylaşımına ''yorum'' eklemek istediğinizde başlığa önce haberin ne olduğunu yazıp eğer yorumunuz kısaysa yorumunuzu parantez içerisinde belirtmeniz çok çok rica olunur. 

  örnek: kızılay avm'de şüpheli paket panik yarattı (nereye gidiyor lan bu ülke?) 

  yani başlığa ''ülke nereye gidiyor beyler?'' şeklinde sadece yorumunuzu yazmayın. gireceğimiz link'in ne olduğunu bilelim biz. 

  - ''ya kardeşim ben bir haber okudum, valla içim çok dolu, ben şuraya sayfalarca yardırmak istiyorum'' diyorsanız haberi ''yazı'' formatında paylaşın ve lütfen başlığınız haberin ''ne olduğunu'' söylesin. yazıda ise önce kaynağı belirtip ardından yorumunuza geçin.

  örnek:

  başlık: ''kızılay avm'de şüpheli paket panik yarattı''

  yazının ilk cümlesi: (kaynak) abuksabukhaber.com/haberler/ankara/avm/bomba

  yazının devamı: ya ben bu ülkeyi anlayamıyorum kardeşim...

  bunu neden istiyorum? çünkü bu bölüme giren kişinin ilk amacı ''haber'' okumak. o yüzden önce haberi okuyup sonra sizin yorumunuzu görmeli.


  - link'i paylaşıp içeriği ekledikten sonra sanki içeriği ekleyen siz değilmişsiniz gibi paylaşıma girip yorum yapmak da bir seçeneğiniz, siz bilirsiniz.


  uyarı: bölümle alakasız ve reklam kokan içerikler silinecektir.