kaliteli şövale üreticisi

  0
  denizcerceve 8.3.2017 17:36
  şövale*; resim sanatına gönül veren kişilerin ve ressamların tuvallerini koydukları ahşap sehpadır. şövale üzerinde resim çalışması yapılabildiği gibi hazırlanan çalışmaların sergilenmesi amacıyla bir aracı olarak kullanılabilmektedir. kaliteli şövale imalatı ile sektör içerisinde ön plana çıkan deniz çerçeve, şövale imalatında her zaman birinci sınıf kayın ağacı kullanarak şövale üretimi gerçekleştirmektedir.

  toptan şövale satışı ile kullanıcılara adet sınırlaması olmadan şövale imalatı gerçekleştirip, satan deniz çerçeve hem standart ölçülerde hem de özel ölçülerde şövale üretmektedir. kırtasiyeler, öğrenciler, organizasyon şirketleri, sanat okulları ve benzeri alıcının kim olduğu hiç fark etmeden deniz çerçeve firması aracısız olarak toptan şövale satışı gerçekleştirmektedir.

  uygun şövale fiyatları ile hizmet vermekte olan deniz çerçeve şövale imalatında fırınlanmış kayın ağacı ile üretimlerini gerçekleştirmektedir. sıcak ve soğuk hava faktörlerine karşı dayanıklı yapıda olan şövaleleri istediğiniz adet sayısında satın alabilirsiniz. firmamızdan kaliteli şövaleleri isterseniz kişisel kullanımınız için alabilir, isterseniz alıp satabilir ya da kiralayabilir ve işiniz bittikten sonra geri teslim edebilirsiniz.

  toptan şövale satışında aracı, dağıtıcı, pazarlamacı ya da komisyoncu olmadan imalattan direkt kullanıcıya satış hizmeti gerçekleştiren firmamız, uygun şövale fiyatları ile şövale satışında kullanıcılara adet sınırlaması koymamaktadır. sayın müşteriler sizlere, kaliteli şövale alabilmek için her zaman öncelikle imalatçı firmanın seçilmesini tavsiye ederiz. farklı şövale ölçü seçenekleri sunan deniz çerçeve’ye imalatçı firma olarak istediğiniz ölçüde şövale yaptırabilirsiniz. ustalık ve el işçiliğini profesyonel imalat ile birleştiren deniz çerçeve şövale imalatında kaliteli sonuçlar alırken, mutlu müşteriler kazanmaktadır.

  *
  ahşap şövale (kayın ağacı)teknik özellik


  şövale birinci sınıf kayın ağacından imal edilmektedir.

  şövale kayın ağacı fırınlanmış olup sıcak ve soğuğa karşı dayanıklıdır.

  şövale kurulu vaziyette ölçüler: 55x60x175 cm

  şövale kutuda ölçüleri : 6x13x130 cm

  şövale azami tuval boyu 140 cm

  şövale imalatı isteğe göre demonte olarakta gönderilebilir.