10

süveyda'ya güncelerim / 23 ekim 2018

süveyda;

aylar oldu seni canlı canlı görmeyeli. hayalinle yaşıyorum. değerini şimdi anlıyorum. seni uzaktan görmenin -sen görmesen de- bu denli tatlı geleceğini hiç düşünmemiştim. meğersem seni uzaktan sevme mahcubiyeti bile güzelmiş.

üstüne giydiğin hırkanı öyle kıskanıyorum ki... ne kadar şanslı değil mi? sana dokunuyor. bir bilse kime dokunduğunu, derhal paramparça olur yavrucağız.

sıra sana geldi. yukarıdakiler senin eserlerin idi, şimdi saba geldim. biliyorum bana kızgınsın, aynı zamanda kırgın. biliyorum geri dönülmez bir yola gittin, en son beni gömdün. korkma, ben her şeyi biliyorum. fakat kabullenemiyorum. sen olmadan yokluğuna katlanamıyorum. çok şey de istemiyorum senden. senden habersiz seni seviyorum. kalbini de kırmıyorum. her gün bir parça ben bırakıyorum yollara; geri döndüğümde yolumu bulabilmek için. sen ne yap biliyor musun süveyda? boş ver...

gözlerinden öpüyorum. hoşça kal. benle...
20 saat önce
 • karalama

  Herhangi bir yazı kısıtlaması olmayan bu bölümde; deneme, şiir, makale ve bilumum metin türlerinde istediğinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  25 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  darkier
  ultraviolence

 • bu bölüm #mizah bölümünün alt bölümüdür.

 • yazılanların size ait olması kâfidir.