afrin'in esad'a bırakılması

  6
  systemfailed 16.2.2018 21:20 ~ 22:01
  rusya bilimler akademisi arap ve islam araştırmaları merkezi’nden öğretim üyesi boris dolgov, suriye ordusunun afrin’e girmesi halinde türkiye’nin bir koşul sunarak kontrolü onlara bırakabileceğini, iki ordu arasında silahlı bir çatışmanın gerçekleşmesi ihtimalinin düşük olduğunu söyledi.

  böyle bir açıklama var ortalıkta dolaşan ben ınanıyorumkı zaten böyle olacak en başından berı olması gereken zaten buydu bızım memleket yönetıcılerı yaptıkları hatayı askerı operasyon showu ıle secım oncesi süslediler en basından oranın kontrolu zaten esad bırakılsaydı işler buraya kadar gelmezdi.neyse sonunda dogruyu bulmakta güzel bir şey en azından daha fazla şehit vermeyiz
 • 2
  enon 16.2.2018 21:37
  sonunda olacak şey yine odur. ilerlemeye bakarsak en az 500 şehit vereceğiz sonra da al esad burası senin karşim diyeceğiz.
 • 0
  wiseking 17.2.2018 14:04
  suriye'nin toprak bütünlüğü türkiye'nin çıkarınadır. bu bölgede kurulacak uydu devletler ya rusya(komunist)'nın, ya abd(kürt)'nin, ya iran(şii)'ın uydusu olacaktır, bu da bölgeye istikrar getirmez. türkiye'nin suriye'den gelecek petrole filan ihtiyacı yok. işid terörü olmasaydı, turizm gelirleri, sınır ticareti filan ekonomik olarak türkiye daha iyi olurdu.