24

tff'de eski başkanı varken şampiyon olan takım

(pi: beşiktaş) tabi ki.
10 yıldır şampiyon olamayan beşiktaş, hatta süt kupası dedikleri türkiye kupasını bile şike yaparak zar zor alıp korkudan geri veren bu takımın tek çaresiydi sanırım. beşiktaş'ın başındayken bu kadar başarılı değildi yıldırım demirören helal olsun.

düşünsenize aziz yıldırım bugün istifa edip tff'nin başına geçiyor ve fenerbahçe 2 kez üst üste şampiyon oluyor. ortalığı yıkardı bu tinerciler.ama gel gör ki bu şikeyi kendileri yapınca "şenol güneş efekt len mq" gibi saçma cümleler kuruyor.
 • 1
  besiktasli 1 yıl önce
  geçen benden aldığın tinerler fazla gelmiş
 • 0
  maledisant 1 yıl önce
  ulan hiç mi sahaya bakmıyorsunuz, hiç mi futboldan anlamıyorsunuz renkliler. bok gibi futbol oynuyorsunuz işte gidin kendi bokunuzu temizleyin. demirörenin de o ayrık dişlerinin de amına koyim
  1
  ghostrider 1 yıl önce
  sen şimdi dersin beşiktaş herkesten daha iyi. gelmiş geçmiş en iyi türk takımı beşiktaş dersin.
 • 0
  kamyoncu 1 yıl önce
  şu maçta şike yapıldı demedikten sonra söylediklerin boş tartışma olarak kalır
 • 0
  dominic 1 yıl önce
  türkiye ligi temiz bir lig değildir bunu herkes kabullendi artık. quaresmanın attığı 2 yumruk sonrası sadece 5 maç ceza alması beşiktaşın nasıl kollandığını gösteriyor. fenandaonun tribünlere yaptığı hareketten sonra sadece 2 maç ceza alması ve bunun 1 maça düşürülmeside fenerin kollandığını gösteriyor. feghoilinin ise arkadaşını korumak için ufak bir temas sonucu 3 maç ceza alması ise açıkca galatasaray düşmanlığının göstergesidir.
  0
  mitchisbitch 1 yıl önce
  tahrik sonucu kural dışı hareket yapan oyuncunun cezası yarıya indirilir.
  lütfen kuralları okuyalım.
 • 1
  nimpla1 1 yıl önce
  2 kere bjk
  3 kere gs olmuş

  kime calisiyo bu acaba demiroren
 • 0
  cyranodb 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  tipik bir renki başlığı, bu renklilerden kedi cinsi olanı uefanın da muhtemel yaslamasıyla gençlerbirliği seviyesinde, ötücü kuş olanı da ali koç seçilip de soyadının gücüyle birşeyleri değiştirp kredilere kefil olmazsa tavşanlı linyit seviyesinde takılacağını doğal olarak hissedyor, e tabi hisli hayvan bunlar... sucuklu yumurta rengi forması olanın taraftarına “siz 4 sene üstüste şampiyon olurken federasyon başkanı kimdi, hangi takımı tutuyordu?” diye de soramazsın, 1999 milattan öncesi gibi gelir ergene.. bugünkü mhk başkanı hangi takımın hasta taraftarı? diye sorsan ” off abi yeaaa geç bunlari abi yeaaaa” der, darlanır bebeto...ama sizi anlıyoruz; yaşadığınız kırılma -bükülme- o kadar büyük ki bu tarz konpleks kokan başlıkları belli ki daha çoook göreceğiz...kısaca janjanlılar, demek istediğim şu: bir zamanlar sizin olan federasyon ve mhk kurulları var ya; hah, onlar artık bizim... bu da burda dursun sezon sonu görüşürüz...
 • 2
  deliduman 1 yıl önce
  gerçekten buna inanıyor musun çünkü bu süreçte sadece beşiktaş şampiyon olmadı ki beşiktaşın en iyi zamanından bahsediyoruz? gerçekten buna inanıyor musun eğer cevabın evetse futbol izlemeyi bırak çünkü galatasaray sağdan soldan 2 şer 3 er gol yerken beşiktaş talisca'yla, aboubakar'la saydırıyordu takip etmedin galiba.
  0
  mitchisbitch 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  feto ile şampiyon olan adam küllerinden dogmus besiktas a laf atıyor?
  ( bu arada beşiktaşlı değil samsunsporluyum.)
 • 0
  oldu1kere 1 yıl önce
  hesaplayın en fazka kim kupa almış hesaplayın beşiktaş şampiyon olurken diğer büyüklerin ne halt yediğini sonra konuşalım.ezbere hazır kelime kurmaya bayılıyorsunuz.
 • 0
  35lik 1 yıl önce
  evet aziz yıldırım bunu yapsaydı dediğin gibi olurdu ama bunun sebebinin çoğu da aziz yıldırım kaynaklı.
  işin diğer tarafı da sonuçta çoğu 3 büyüklerden birini tutuyor elinden geldiğince kolluyor sonuçta gerçekten ordusporlu biri tff başkanı olmuyor ama bu olayın hemen beşiktaşı bırakıp tffye geçmesi de tartışılır fatih terimin adanalı ve adanasporlu futbolcuları gs ve milli takımda koruması gibi şampiyonluk buna tamamen bağlanamaz bunun gibi olaylar çok ama çok fazladır lakin etkisi de vardır
 • 0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  avrupada da şikeyle kazanıyoruz. östersund la vardar da bu işin içinde.
 • futbol

  futbolla ilgili her şey

  190 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  oxygen
  rockefeller
  ofsaytsizburak
  meqt

 • bu bölüm #spor-eğlence bölümünün alt bölümüdür.


 • maç başlığı açarsanız maç hakkında gerekli bilgileri içerikte bulundurun. (kadrolar, goller vs.)

  kaynak vermeyi unutmayın.
  ilgili bölümler;