lgnin, kesinlikle patlamayacağız demesi hakkında düşüncem

  2
  hellomyfriend 1.2.2017 19:00 ~ 19:01
  samsung note yedilerim patlaması üzerine lg olaya kitlendi ve büyük bir adım attı bu konuda bakır teller olsun, ısıyı yayma durumu olsun cidden iddaasını ben koruyacağını düşünüyorum.

  lg zaten cidden kaliteli bir telefon markası ben de almayı düşündüm,benim için yani hayatta telefon markaları olarak biz samsung var, lg var, iphone var.

  hayır zaten sadece lg telefonlar değil tamamşyle cidden acayip kaliteli bir marka, benim ilk bilgisayarımın markası da lg yani ekranının markası monitörün oda lg idi. ben onu yıllarca kullandım sekiz yıla yakın bir süre kullandım, şuan aldığım lcd televizyonun markasıda lg onu da uzun süredir kullanıyorum.

  ya kısaca patlamayan ve uzun süreli bir telefon almak isteyen varsa, hem modern olarak, hem model olarak, boşluk hem kalite olarak, içeriği ve özellikleri olsun cidden acayip kaliteli bir marka.

  eğer almak isteyen insanlar varsa telefona karar vermek isteyen insanlar cidden lg kesinlikle öneriyorum.
 • 0
  ofsaytsizburak 1.2.2017 19:51
  note 7 patladı firmayı ne hale düşürdünüz. piyasada samsung'dan kaliteli ve masraflı telefon yapan varsa çıksın ortaya. bi lg v20 var o kadar. lg öneriyorum demişsin ben tam tamına 3 tane lg telefon kullandım hepsinde ciddi sorunlar yaşadım hatta çözüm için root atmak zorunda kaldım iki tane arkadaşım g3 kullanıyor telefondan bıktılar artık şarjı yarım gün gitmiyor bi oyun açıyolar telefon elde tutulmuyor sıcaktan

  lg g4'ün leşliğinden bahsetmeye gerek yok zaten yav bi telefonda tüm seri mi sorunlu olur ? g4 için çıkan ilk seri tamamiyle yazılım hatalıydı. telefon iadesi isteyenler 30-40 günde geri aldılar telefonu. bakabilirsin bu konuyla ilgili her yere.

  g5 çıkardılar ne üdüğü belirsiz telefon, rakiplerinden çok çok geride kaldı. vizyonsuzlar. v20 çıkardılar pazarlama yapamadılar youtube kanalları olmasa varlığından haberdar olmayacağız.

  şimdi de samsung üzerinden prim yapıyorlar. samsung lg üzerinden ''bizim yazılım çökmez'' dese ne diyecekler acaba ?

  teknik servisleri sıkıntılı,telefonları sıkıntılı. yeni çıkardıkları v20'de bile yazılım sorunu çıktı. s7,s6 serilerinde ve note 5'te problem var mı diye baksan internete karşına en fazla 2-3 tane çıkar lg için yazsan aynısını karmaşadan çıkamazsın.

  lg samsung'a göre acemi bir firma. pazarlama tekniği 0. martta s8 çıkacak hala s7 reklamları var her yerde. s7 deli gibi sattı. lg'nin bir telefonu patlama sorunlu olsa piyasadan çekebilecek kadar cesur olur muydu ? olsa bile o kadar zararı kaldıramazdı.

  lg almayın aldırmayın,kaç yıldır bu işlerin içerisindeyim biliyorum neyin ne olduğunu.

  g6'da soğutma boruları kullanılacak bir de öyle açıkladılar ki sanki daha önce hiç telefon kullanmamış diye. en başta s7 kullanıyor bu boru tekniğini. aynı tekniği kullanacak lg.


  evet note 7 için samsung ağır eleştirilmelidir ama lg ne olursa olsun tercih edilemez. htc,samsung,huawei,sony varken lg alınmaz. he alırsın parana üzülürsün teknik servis kapılarında gezersin.


  he ama lg'nin beyaz eşyalarına veya televizyonuna laf edecek bir şeyim yok. gayet kaliteli işler çıkarıyolar o sektörlerde. ama telefonda daha alacak çok yolları var.