izmir fitness eğitmeni

  1
  brindar 15.1.2024 20:55
  izmir fitness eğitmeni furkan özer için mac fıt spor salonu şubesindeki deneyimlerimi paylaşmak isterim.
  kendisiyle geçen sene tanıştım. uzun süredir spor salonuna gitmeyi düşünüyordum ancak nasıl başlayacağım konusunda çekincelerim vardı. bir arkadaşım furkan özer'i tavsiye etti, kendisinden randevu alıp mac fıt bornova şubesine gittim.

  ilk görüşmemizde bana çok sıcak ve samimi yaklaştı. spor geçmişim ve hedeflerim hakkında konuştuk. bana en uygun antrenman programını hazırladı ve salon içinde alet çalışmalarının nasıl yapılması gerektiğini tek tek gösterdi.
  takip eden haftalarda düzenli olarak antrenmanlarıma devam ettim. furkan hoca rutinimin takibini yapıyor, gelişmelerimi ve kilo değişimlerimi kaydediyordu. alet çalışmalarının yanı sıra kardiyo antrenmanlar da veriyordu.

  birkaç ayın sonunda ciddi bir gelişme fark ettim. hem fiziksel formum daha iyiye gidiyor hem de özgüvenim artmaya başlamıştı. bu da motivasyonumu daha da tetikledi.
  furkan hocanın en önemli artılarından biri sadece salon içinde değil, salon dışında da bire bir ders/coaching veriyor olması. haftada bir gün randevulaşıp yakındaki parklarda veya açık hava spor alanlarında çalışıyoruz. burada beni hem kondisyon hem kuvvet antrenmanlarından geçiriyor.

  sonuç olarak, izmir bölgesinde aranılan bir fitness eğitmeni ve kişisel antrenör olan furkan özer'i kesinlikle tavsiye ederim. ister salon içi, ister bire bir antrenman olsun son derece profesyonel ve başarılı bir hizmet aldım. hem fiziksel formum hem de motivasyon ve disiplinim arttı. fitness hedefleriniz için o doğru adres.

  ulaşak isteyen arkadaşlar için furkan özer hocanın instagram profilini sizler ile paylaşıyorum.
  https://www.instagram.com/pt.furkanozer/