0
coinspace türkiye|kriptolu para|coin madencilik|coinspace paketleri|coinspace kazanç planı|coinspace a.ş|coin madenciliği
s-coin, coinspace a.ş tarafından üretimi yapılan yüksek güvenlikli ,taklit edilemez ,şifrelenmiş bir para birimidir.

kripto para* ( şifrelenmiş para ) üretimi yüksek teknoloji gerektiren donanımlara sahip bilgisayarlar tarafından özel bir yazılım sayesinde üretilen kodlarla sağlanmaktadır,bu üretime kripto para madenciliği veya dünyada bilinen adıyla *cryptocurrency blockchain denilmektedir.

s-coin dünyada hızla kullanımı artmaya başlamış ve halen artmakta olan bir coin çeşidi olduğundan yakın zamanda alışverişlerde,banka işlemlerinde ve tüm finans işlemlerinde kullanılmaya başlanacaktır.

hızlı yatırım ve kullanım,güvenli transfer,banka komsiyonlarından tasarruf,ve sürekli artan ekonomik değeriyle yeni nesil para birimi de denilebilir.

blockchain kelime anlamı blok zinciridir ,yani bilgisayarda üretilen kodlar arasında veya veriler arasında bir zincir oluşturmak anlamına gelir ki ,işte coin madenciliğinin esası da budur.şifrelenmiş bu özel yazılım kodlarının her biri coin olarak yani para olarak işlem görür.

bu kripto para‘nın yani şifrelenmiş paranın gerçek parayla takas edilebilmesi için piyasalarda bir karşılığı olması dolayısıyla hem yüksek güvenlikli üretilmesi,yani taklit edilemez olması hem de kullanım alanlarının artması gerekmektedir.

coinspace* patentli kripto para *s-coin üretimi ,şirketin slovenya üretim tesislerinde yüksek teknoloji harikası bilgisayarlar sayesinde yapılmaktadır.

krito para alanında söz sahibi olmak isteyen tüm şirketlerin kendi kripto para madencilik tesisleri olması çok önemlidir.

s-coin yazılım ve tesis güvenliği tüm dünyada değer kazanması ve kullanım alanlarının artması açısından dikkat edilmesi gereken hususların başında gelir.coinspace bu alanda yaptığı yatırımlarla çok kısa sürede s-coin kullanımını dünyanın bir çok ülkesinde yaygınlaştırmış,s-coin madencilik tesislerini geliştirmeye devam etmiştir.

yakın zamanda uygun koşullar ve gerekli teknolojik donanım sağlandığında yeni madencilik tesislerini türkiye’de kurmak için arge çalışmalarına başlayan şirketimiz,tüm yatırım ortaklarının çok daha fazla kazanç elde etmesini misyon edinmiştir.

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır. • karışık

  Karışık

  41 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...