5

24 haziran 2018 erken seçim

fazla güvenemediler ekonomiye. iyi parti'nin seçime girmesini istemediler sarsılacaklarını biliyorlardı ayrıca. ohal altında olacak zaten bu seçim. kendisi geçen "erken seçim vatana ihanettir" demişti. yine kendisi aldı bu kararı. ne diyeceğimi bilemiyorum. bu kadar korkaklık olmaz. şu ekonomi, mazot fiyatları, vergilere rağmen akp'ye oyunu atacak varsa ne diyeyim inanın ki hiç bilemiyorum. dönekliklerini saymıyorum bile. akp bu millete er geç çok ağır hesap verecek. kaçabilirler ama asla saklanamazlar. köy enstitülerini kapatıp imahatip açanlar bunlar. yobaz gerici köpekler.
 • 0
  ahmetaltunbas 3 ay önce
  köy enstitüleri hakkında ön planda tutulan ve bütün suçun yüklendigi demokrat parti gösterilir. fakat bu konuda 1946'dan sonrasinı da iyi okumak gerekir. bu okullara yönelik kapatma girişimleri o yıllardan başlar. hasan ali yücel bu okulların kurulmasına öncülük eden bir kimsedir ama son hükümeti döneminde ise bu okula yüz cevirmistir.abd den gelen "uzman" eğitmenler tarafından bu okulların kapatılması gerekliliğini herkese bir güzel yedirtilmiş ve bu okullarin kapanmasına ses cikarmamıstir.yazdıklarına gelecek olursak haklılık payı var lakin köy enstitülerinde olduğu gibi suçlar tek taraflı kalmamalı. bunda en az hükümet kadar tıpkı o günlerde "abd'den gelen uzmanlar"da unutulmamalı.kimlerin hangi kayiga binip türkiye ateş ettiği gerçeği göz önünde bulunmalı.

 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  274 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın