6
bilgisayar ya da telefon ile ilgili merak ettiğiniz her şey!
öncelikle merhabalar, telefonunuz veya bilgisayarınız ile ilgili sıkıntınız, merak ettikleriniz var ise bu konu altın da paylaşabilir yardım isteyebilirsiniz. elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.
 • 0
  fobi 1 yıl önce
  ios platformda gelen hr güncelleme ile eklenen yazılımın içindeki dinleme eklentisini nasıl kaldırabilirim ? kaldırdıktan sonr aonu tekrar yazılım halinde güncelleme yaparak telefona nasıl tekrar yükleyebilirim acaba ?
  0
  doganb 1 yıl önce
  tam olarak anlayamadım sorunuzu, neyin dinlenme eklentisini?
  0
  fobi 1 yıl önce
  tüm cihazlarda ios dahil güüncellemelerin yazışımında bir kontrol eklentisi vardır dediğin her kelime yazılım sahibine gider ve isterse kameranı kullanabilir teşeonun açık olsun olmasın batarya olduğu sürece bu işlevi gerçekleştirebilir yazılım sahibi yani apple şirketi işte bunu değiitirip güncelleme haline getirip nasıl cihaza yükletim ? cihaz ios be bikaç saate bakarım
  0
  doganb 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  böyle bir şey mümkün değildir, bunun için telefonunuza yada bilgisayarınıza virüs girmesi gereklidir eğer bu virüs girerse de şirket sahibine değil virüsü editleyene gider bilgileriniz. eğer bahsettiğin şey icloud ise bunda da sadece sen telefonunu kilitleyebilir yerini tespit edebilirsin, telefonun açık ve internete bağlı olması gereklidir.
  0
  fobi 1 yıl önce
  aytıldız time arkadaş var binbaşı o yaptı bana piçliğine öğretmiyo belki sen çğretirsin diye dedim oda oşmuyomuş :)
  0
  doganb 1 yıl önce
  icloud ile yapmış olabilir :)
  0
  fobi 1 yıl önce
  sanmam :)


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...