hiç kimsenin seni sevmemesi

  9
  delibiri 24.5.2018 00:47
  benim gibi bu duyguyu aranızda yaşayan var mı?
  neden sevilmediğimi nasıl anladım anlatıyorum. akrabalarımın yanında oturduğum zaman her zaman diğer kuzenimden bahsederler. her zaman o kuzenimin öyle överler görgüsüzce aslında beni kırdıklarının farkında olmuyorlar yada bilerek yapıyorlar. devamlı bir kıyaslama altındayım yok komşunun çocuğu yok kuzenler yok millet. devamlı bana aptal muamelesi yapılıyor oysaki herşeyin farkındayım sadece hareket etmek uğraşmak istemiyorum o kadar.

  ilgisizim herşeye ve insanlar bunu aptallık olarak görüyor. ne kadar çaba göstersem de herkesin gözünde ufacık kalıyorum. hep başkaları övgü alıyor.

  bunun günahı olmaz mı allah aşkına? neden benim yanımda iken başkaları övgü alır? hele ki annem, hepsi onun suçu en çok o aşağılıyor beni. yeri geliyor küfür ediyor. hiç kimse de sevmiyor beni
 • 0
  mataramasuko 24.5.2018 00:49
  sevilip sevilmediğini öldükten sonrasını görebilsen çok net anlarsın.
 • 1
  wan_heda 24.5.2018 00:51
  aslinda ne kadar cok sevildiginim farkinda degilsin ☺ birak onlari övsünler seni kiskaniyorlar
 • 0
  sorumsuzmemur 24.5.2018 00:58
  seni iyi anlıyorum, şahsen el becerim iyidir elimden çoğu iş gelir ama hiçbir zaman takdir edilmem. bunun farkına vardıktan sonra hiçbir şey yapmamaya başladım, yine takdir edilmiyorum ama bir şeye çaba harcamadığım için koymuyor. zaten her zaman her şeyin daha iyisi vardır o yüzden takdir edilmeyi çok bekleme. cinsiyetini bilmiyorum ama bilgisayar oyunlarını seviyorsan kur bir sistem oyun oyna sürekli, kafa dağıtırsın. bu dünyada herkes film yıldızı, başarılı bir müzisyen veya ünlü bir sporcu olacak diye bir kaide yok, bizim gibi vasıfsız boş insanlarda yaşamayı hakediyor, ailemiz aslında içten içe bizimle böbürlenmek ister. ya onlara böbürlenecekleri bir şey vereceksin ya da aşağılanmaktan keyif almaya bakacaksın. sıradan bir insan olarak yaşamak ve ölmek eğlenceli aslında, sadece farklı bir açıdan bakman gerekiyor ve son olarak inan bana dostum eğer tonla paran yoksa dışarda yapılacak eğlenceli hiçbir şey yok. boşver gitsin.
  0
  mustafahkln 27.5.2018 02:23
  böyle düşünmen bence yanlış çünkü insanlar bişeyleri yaparken taktir edilmek için yapmamalı başkalarının n söylediğinin (yada söylemediği) umrunda olmamamsı lazım (bi yere kadar) sen eğer kendini iyi görüyorsan öylesindir öyle hisset ve daha mutlu ol.
 • 0
  infidel 24.5.2018 01:44
  ohh en sevdiğim