1
to the moon

zengin bir hikaye ve harika müziklere sahip bir oyundur.

konusuna gelirsek, oyunda iki bilim insanımız var. aslında çalışan bunlar, ama bilim adamı tavırlarındalar. her neyse, bunların çalıştığı bir kurum var. sanırım adı '' yeni bir hayat çizin'' tarzında bir şeydi. bu arkadaşlar ölmek üzere olan hastalara gidip son dileklerini yerine getirmek için hatıralarını değiştiriyorlar. ve şimdiki hastaları ise johhny adında yaşlı bir adam. ve onun isteği ise ... aya gitmek.

sanırım sadece bu kadar bilgi verebileceğim, çünkü söyleyeceğim her şey spoiler'a girecek. ama oyunun oynanışı hakkında bilgi verebilirim. kontrolleri gayet basit, gitmek istediğiniz yere tıklıyorsunuz. ve konuşmak istediğiniz kişinin üzerine. böylece hikaye ilerliyor. diyeceksiniz eee oyun kısmı nerede, kitap mı okuyoruz. sizin bir şeyler yaptığınız sadece küçük noktalar var. mesela kişinin hatıraları içinde atlamak için '' yadigar'' bulmanız gerekiyor. yadigarlar bir önceki anıda olan eşyalar. böyle böyle küçük puzzle'lar çözüyorsunuz. geriye kalanı sadece hikayeyi okumak. bu arada finale yaklaşana kadar zaten bir duygu yoğunluğu var, ama finalde artık böyle bildiğin kalbinizde bir öküz oluyor. toparlanamıyorsunuz. dr.rozaline'e sövmeyin bu arada, iyi biri o .

 • 0
  ilpadrino 1 yıl önce
  Çok duygusal bir oyun.Grafik aramayan arkadaşlar için birebir.


 • oyunlar

  Oyunlar hakkındaki düşüncelerinizi veya paylaşmak istediklerinizi,tavsiyelerinizi,yeni kişiler ile tanışıp yeni oyunlara katılmak isterseniz bölümümüze bakmanızı tavsiye ederim. -Bölüm Yetkilisi;KnighT

  32 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  pacman

  knight
 • küfür ve argo içerik yasaktır.

  pornografik görüntü paylaşmak yasaktır.

  spam,flood yasaktır.


  kuralları çiğeneyenler bölümden engellenir veyahutta siteden engellenebilir.

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...