0
gereksizler
hayatımızda o kadar cok gereksiz şey varki.bir insana gerekli olan kiyafettir us.polo değildir.ayağına ayakkabı gerekir ama nike olması zorunlu değildir.telefona ihtiyacımız var ama parmak izi okuyan yüksek hızlara çıkan, en kral oyunları açan telefona ihtiyacımız yok.alışmışız toplum baskısına. onda var bende yok hesabı bizde istiyoruz.lütfen bir şey alırken ne kadar gerekli diye düşünün.yararli oldugunu düşünüyorsan + laki diğerleride gorebilirsin.
not:her ne kadar elestirsemde bir noktadan sonra ne yazıkki hepimiz ben dahil böyleyiz.
 • 0
  garavel 1 yıl önce
  ayakkabı olarak adidas alıyorum uzun sürede kullanıyorum rahat rahat hiç şikayet etmedim. telefon konusunda ise artık akıllı telefonları sadece arama yapan cihaz olarak görmemek lazım birçok işimizi halledebiliyoruz bilgisayar yerine. tamam en pahalısını en yeni modelini almak lazım demiyorum ama yavaş cihazlar insanı çileden çıkarıyor bu da bir gerçek.
  0
  ugrzn 1 yıl önce
  uzun süre kullanıyorsun ama ona verdiğin para ile daha düşük bütçeli ayakkabı alabilirsin. belki o kadar dayanmaz ama iki ayakkabi alarak bile o adidasa verdiğin paradan daha az para harcamış olursun.akilli telefon konusundada bilgisayardaki cogu isi yapabiliyor doğru.sıkıntı eğer hem son model akıllı telefonun hemde hatri sayilir bir bilgisayarın varsa ortaya çıkıyor.
 • 0
  gaddarus 1 yıl önce
  ben istesemde alamıyorum mk çünkü para yok..mesela ben hiç us.polo,nike,adidas,dockers.hummer jak,altın yıldız,sarar,zara.. v.b marka hiç giymedim ama eksikliğini hissettim mi hayır..telefonum akıllı değil normal tuşlu nokia internete girmesem,fotoğraf çekmesem,oyun oynamasam bile eksikliği hiç olmadı bende. yani marka takıntısını bir an önce bırakmalıyız..
  0
  ugrzn 1 yıl önce
  aynen öyle.
 • 0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  bi yanım katılıyor bi yanım katılmıyor. şimdi insanın neye ihtiyacı olduğuna bağlı sadece gösteriş için telefon alınmasına karşıyım (bkz: 9 yaşında iphone kullanan çocuk ) ama gerçekten içinde programlardan faydalanmak için alınmalı . ben sadece olan vakaların fotoları için iyi kameralı bi telefon aldım gerekliydi. ama ayakkabıda filan çok ucuza kaçılmamasından yanayım . tamam en pahalısınıda almayın ama en azından ayağınız rahat etsin . kötü ayakkabının uzun vadede zararını görürsünüz


 • karışık

  Karışık

  42 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...