4
hdp nankörliğü ile okunası bi yazı
seçim zamanındaki hassaslıgın gitmesine rağmen hala merak ediyorum ki utanmadan sıkılmadan korkmadan hdpyi savunacak insan varmı aramızda?

eskiden pkk ile dağda savaşır düşmanın dostun kim oldugunu görürdük (düşman bile sayılmayacak aşağılık nankörler).

pkknın en ufak bir sempatisi olması kabul edilemez kimse ne kürt halkını eziyor nede başka bir vatandaşı. durum böyleyken herhangi bir hak arayıcısına hele ki silahla hak arayan yaratığa gerek olamaz.

hadi de ki hak arıyorsun beşikteki bebeklere kurşun sıkarak nasıl olacak?

bundan bir kaç yıl önce kimse açıkça söylemeye cüret edemezken şimdi büyük şehirlerde( ki bana göre ülkemdeki her şehrim büyüktür),üniversitede hatta ve hatta meclis'te açıkça pkk yı nasıl savunabilir bi insan.

bir ülkenin askerine kurşun sıkarak polisini bombalayarak destek vermeyen(haklı olarak) orta kesimin yürekli insanlarını sözde hakkı'nı savunurken nasıl öldürebilir ve bunu yaparken nasıl barış güvercini olarak tasfir edilebilir !

(pi: @ilteris)
 • 1
  tombalak 1 yıl önce
  hdp'yi eleştirmem adam zaten terörist. benim bütün sinirim, öfkem, isyanım başımızdakileredir. bizi bu duruma onlar soktular hdp değil. hdp zaten köpek. o köpeği gelip bahçemize sokanlara yanarım
  0
  ilteris 1 yıl önce
  siyasete bakış açımdan dolayı şu parti bu parti demem ama dediğin kibi iktidarın yaptığı en büyük yanlıştır dağdan indir meclis'e sok sonra ankara'da istanbul'da bomba ara .


 • burası türkiye

  Türkiye'de olan her türlü güncel olayın paylaşımı; *başka ülkede yaşayamam *yurdum insanı *sıradan bir güm Diye başlayan cümlelerin başlığı

  3 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  ilteris

  rick

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...