-1
210516
merhaba esra. lütfen yazdıklarımı okumadan bana tepki verme, sadece oku.

keşke s* eninle ilk tanıştığımız gün girm **e** seydim o aptal oyuna, sohbet kutucuğu **n** a yazmasaydım o aptal şeyler **i** , seni ekleme **s** eydim arkadaş list **e** me, se **v** meseydim keşke. neden fotoğrafını ilk gör **d** üğümde çok şanslıyım ded **i** m kendime? ama nerden bilecekti *m bunun beni berbat edeceğini?

senin vaktini çaldım, aptalca ve çocukça muhabbet l er etmeye çalıştım ve çok daha önemlisi sana yalan söyledim. ama nerden bilecektim bunun beni berbat edeceğini?

konuştukça seni daha çok sevdim, hayatımın bir parçası haline geldin. keşke gelmeseydin be esram. keşke hiç tanışmasaydık. keşke o g ü* n ilk kez girdiğin o oyuna hiç girmeseydin. ama nerden bilecek *t in bunun beni berbat edeceğini?

gecelere kadar konuşurduk. uykun gelirdi hemen, ne de güzel. sporcuydun tabii, yastıksız uyurdun. sen uyurdun f* akat ben hiç uyumazdım. senin uyanmana yakın ben uyumaya başlardım. öğleden sonra uyanıp direk t **e** lefona sarılırdım be esram. çünkü bana günaydın mesajı yollaya *n bir esram vardı. ama nerden bilecektin bunun beni berbat edeceğini?

aslında yanımda otursaydın sadece, yeterdi b a na. izleseydim seni saatlerce. hiç uyumasaydım da, seni öperek uyandırsaydım. bir kere de ben seni uyandırsaydım, o gülüşün için. ama nerden bilecektim bunun beni berbat edeceğini?

biliyor musun, o günden sonra yalandan ne f ret etmeye başladım. biliyorsun tabii. çünkü sen çok zeki bir kızdın esram. beni, kendi yalan havuzumda boğacaktın, sonum yakındı. ama nerden bilecektim bunun beni berbat edeceğini?

saat 05.19 şuan. eskisi gibi, bu saatlerde yine seni düşünüyorum, yine seni seviyorum çok f* eci. çıkmadın ki hiç aklımdan. bir kerecik çıksaydın ne olurdu ki? ama n *e rden bilecektin bunun beni berbat edeceğini?

hep hayal ederdim karşılıklı oturup seninle kahve içmeyi, senin rihanna sevgini dinlemeyi. dinlerken, o muhteşem gözlerinde kaybolup gi t meyi.

artık tüm piyanolar, tüm kemanlar, tüm gitarlar, tüm esralar, tüm yalanlar, tüm mesajlar, tüm rüyalar, tüm şarkılar bana seni hatırlatıyor. hatırlatmasın be artık. zayıf hissediyorum çünkü günden güne. içimde beni kemiren yalanlar var çünkü. evet hala içimde o yalanlar. ama merak etme kullanmıyorum. sadece senin için kullandığım yalanlar onlar. bir başkası için kullanamam.

derin bir uykuya dalıyorum şimdi. bilirsin bu saatlerde uyurum. korkma öğleden sonra uyanacağım, en azından öyle umuyorum. uyandığımda, bir zamanlar her gün attığın o günaydın mesajını görmek dileğiyle;
hoşçakal esram, hoşçakal.

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır.popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...