1
orospu birine bağlanmak.. bir bir anlattım..
4 gün önce bi cafede görüp swarmdan ekledim. konuştuk.gecenin saat 1 buçuğunda parkta buluştuk. sabaha karşı evine bıraktım numaralarımızı aldık. eve geçtiğimde ise sizde ütü var mı diye soru sordu var dedim işe gidicem ütüm bozuldu varsa kullanabilir miyim dedi. neyse sabah geldi ütüyü yaptık beraber. kahvaltı hazırlamıştım o gelmeden, etrafı topladım vs. kahvaltımızıda yaptık. sonra bi yüz vermemeye başladı tekrar buluşalım diyorum istemiyorum diyor. söz vermişti benim gömleğimi o ütüleyecekti. en son aradım sözünü tutacak mısın ? diye . tamam dedi. herneyse senin pskolojin bozuk dedi. bende evet öyle görünüyor ama bunların hepsinin bi nedeni var dedim. şimdilik bu kadar konuştuk ama kız aynı eski sevgilime benziyor ve inanın eski sevgilimi unuttum sadece ona odaklıyım bu ara hayattaki yaşadığımız şeyler birbirimizin hayatına benziyor. inanın kader olarak görüyorum ben ama şimdi ne olacak bilmiyorum. ayrıca o eski sevgilime benzediğini biliyor öğrenmesini istemiyorum ama konuşma açmak için bu konudan girmek zorunda kaldım sizce söylemeli miyim ? biliyorum takılmalık bu kız ama bende gittiği yere kadar takılıp kendimi üzmeden bi nevi mutlu etmek istiyorum..
 • 2
  pocari 1 yıl önce
  birader sana vereceğim tavsiye fazla ciddiye almayacaksın. onun gibi davran sende. akışına bırak bişey olacağı varsa olur zaten. öteki türlü sende üzülürsün onu da uzaklaştırırsın. ilişkiler eskisi gibi gitmiyor artık.
 • 1
  bodurzurafa 1 yıl önce
  bu kızla ciddi düşünme yeter.
  0
  semihcan 1 yıl önce
  hayırlısı başkan
 • 1
  oxygen 1 yıl önce
  4 günde ne ara bu kadar bağlandın yahu koy götüne
  0
  semihcan 1 yıl önce
  kafamı sikeyim işte
 • 2
  rsiolmayanadam 1 yıl önce
  ekran klavyesi ile yazıyorum uzun yazamayacağım adını koymak için, bir şeyler olması için diretme..aynı şekilde olmaması içinde diretme..diyeceğim o ki kaptırma kendini verirse düsünmeden al sen almazsan alıcak birini elbet bulur vermez ise niye vermedi halbuki her şey iyi gidiyordu tribine girme... bu arada laptop klavye bağlantı yerinde ki tarak kırıldı ne yapabilirim..
  0
  semihcan 1 yıl önce
  ne olursa olsun kendimi üzmek yok. anladım..
 • 0
  rust 1 yıl önce
  insanmış gibi davranma illa ki peşinden gelir


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...