11

sanatla evlenmek

bu hayatı güzel kılan nedir sizin için? sizi en iyi anlayan, sizi sizden daha iyi anlatan, en çok başvurduğunuz, en çok yanınızda olan kimdir? bir kulaklıktan çıkan bir şarkı kadar yakın olamaz kimse size, kimse bir tablodaki estetik kadar güzel değildir, sıkılmadan tekrar tekrar izlediğiniz bir filmin yerini tutamaz hiçkimse... en güzel sığınaktır sanat.
 • 3
  bizanskurdu 28 gün önce
  ben yine de kate upton'u tercih ederim.

  (pi: düz adam sami)
  1
  bablisok 28 gün önce
  o kadın zaten bir sanattır
 • 2
  kayipunicorn 28 gün önce ~ 28 gün önce
  sanat, kalıcı olan tek aşktır.
 • 1
  leketutmayankazak 28 gün önce
  bir dizeden aldığım hazzı kırk beş dakika muhabbet ettiğim insandan alamıyorum.
 • 1
  banabubade 27 gün önce
  sanat güzeldir fakat unutmayın sanatı ortaya cıkartan insandır, benim düşünceme göre en son varacağımız gercek hedef insan olucak yani bir gün gelicek yeni şeyler keşfedemicez ama bir insanı (yani cidden donanımlı sizin kafanıza uyan bir insanı) bulucaksınız ve ömür boyu sohbet etmek isticeksiniz bakın aşktan bahsetmiyorum yada güzellikten bunlar gecer ama 2 insanın birbirine samimi bir şekilde içini döküp konuşması hep durur.
  bu yüzdendir ki umudumu yitirmiyorum.
  0
  bablisok 27 gün önce
  insan sanatı neden ortaya çıkarmıştır peki? bazen hiç bir insan duygularınıza tercüman olamaz ve sizi anlamaz böyle bir durumda insanı bir tek sanat anlar kendini bir tek sanatla anlatır sanatın ortaya çıkış sebebide budur ve sanatın sonu yoktur insanlık var oldukça duyguları zamanla başka şeylere yönelir 1000 yıl önceki insanın hissettikleriyle şimdiki bir insanın hissettikleri bir olamaz bu yüzden değişim var oldukça sanatta var olur sanat değişimden beslenir