10
türkiyede işe yaramayan kurumlar (alıntıdır)
türkiyede bie işe yaramayan kurumlar
ilk olarak alıntıdır inciden qiberfa yazarından aldım helal etsin orda yazmak istemedim burasının tartışmaya daha açık olacağını düşündüğümden.
1.sıra kesinlikle mite ait.

olayları bizimle beraber öğrenmiyorlarsa şerefsizim.

(kesinlikle katılıyorum )

2. tübitak

malunumuz çılgın papaz eriğini imam eriğine çevirme gibi projeleri desteklerken antalyalı öğrencilerimizin yaptığı yaraları çabuk iyileştiren projeyi kaale almamaları, akabinde projenin dünya birincisi olması. (bu uydurmalar silsileside olabilir gerçekte olabilir sonuçta facebookta orda burda çıkan şeyler sahte olabiliyor ama inanmıyormuyum derseniz inanıyorum yapmışlardır gerçekten öyle bir şey yapmışlarsa allah büyük oruçlu oruçlu kötü şeyler söylemek istemiyorum.)

3. adalet bakanlığı

bağımsız değil, bazılarına adalet akımını benimsemiş olması

(bazıları derken bu parti bazında değil savcılarda hakimlerde özellikle avukatlarda adaleti paranın akımıyla yönlendiriyolar. paran varsa suçsuzsun paran yosadaha fazla para cezası + hapis başıma geldi yaşadıklarımdan biliyorum.)

4. milli eğitim bakanlığı

eğitimle alakası olmayan bir bakan tarafından işletiliyor, değişen sınav sistemleri, 7-8 yılda ingilizceyi öğretememesi, dünya genelinde başarısız olmamız..

(3. ve 4. cümlelerine katılmıyorum eğri oturup doğru konuşmak lazım çabalayan yok çalışan yok japonlar alman lara özeniyoruz ama onlar gibi çalışıyormuyuz çalışmak g*t ister nadir çıkıyo öyle insanlar emin olun türkiye gerizekalı (zeka seviyesi olarak) bir halka sahip değil sadece aptal bilinçsiz güvensiz bir yapıya sahip hayalgücü bakımından zayıf ileri görüşlülük milyonda 1. lisedeki çocuklara sorsan en iyi tahmin tıp okumak istiyorum okumak abi birisi demiyor işte afrikada şu ülkede vergi yok orda şu fabrikayı açıp şöyle yapıp para kazanmak istiyorum diyen yok bulamazsında bunun sebebi sadece okula bağlayamazsın aile eğitiminede at gözlüğünü taktırıyosa onada bağlıyacaksın.)5. tbmm

işleri güçleri birbirlerine bağırıp, hiç bir temel sorunumumuza çözüm bulamamaları, pkknın siyasi uzantısını bünyesinde barındırması.

(ben açık açık söylemek istiyorum belki tepki çekicem ama akp ye oy veren biri olarak benm görüşümde yazana katılıyorum ama bunda suçu ben muhalefette buluyorum yapılan herşeye karşı gelmek için yapıyolar sadece sözde muhalefetler yanlış bişey de olsa doğru bişeyde olsa zıtlık yapmak için ters yapıyolar oysaki doğruysa katılıp yanlışsa doğru planı götürerek tartışarak yapılsa bence doğru olan budur.)
 • 3
  yepyeni 1 yıl önce
  aslında işe yarıyor. ama kimin ?
  0
  bircocukabisi 1 yıl önce
  güzel bir entry
 • -1
  iloveimagine 1 yıl önce
  ben diyanet isleri bakanligini da bekliyordum.
 • 1
  sitanisbarantuen 1 yıl önce
  iş gören tek kurum milli savunma diyebiliriz
 • 0
  lovabl3gam3r 1 yıl önce
  +1 aynen kesinilikle 1. mit abi anladım hadi istihbarat verdin peki güvenlik ???
 • 0
  int_sptr 1 yıl önce
  hdp
 • 1
  irrregulars 1 yıl önce
  başka kurum kalmadı ki :d ülkeyi kapatıp gidelim :d
 • 0
  yazamayanyazar 1 yıl önce
  ensar vakfı
 • 0
  canki 1 yıl önce
  diyanett hocam diyanet ne işe yarıyor
 • 1
  hari 1 yıl önce
  bütün kamu kurumlarıdır, bunların işe yaramamazlığının sebebi kurumların amaçsızlığı değil, çalışanın götümü devlet koltuğuna dayadım, savsak savsak iş yapsam da paramı alırım mantığıdır.
 • 0
  hellomyfriend 1 yıl önce
  kesinlikle 1. olarak tübitak 2. olarak tbmm neyse papaz eriğini imam erğine çevirme projesini 1 yapalım uzaya ışınlanma yapan türk gençlerini kabul etmeyelim tamam oldu tayip efendimiz dünyaya kafa tuttu dünya lideri oldu hav hav ben çomar


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  82 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...