2
hala fenerbahçe şike yaptı diyebilen insanlar
nasıl bir fenerbahçe nefreti içinde olduklarını anlayamadığım insanlardır. yazık lan, vallaha yazık.
 • 0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  aziz yildirim ' biz şike yaptik ama sadece biz değil herkes yaptı dedi . başkanları yaptim diye itiraf ederken fenerbahceliler nasil yapmadim diyebiliyor yazik
  3
  basketcinigga 1 yıl önce
  konuşmanın linkini atarsan sevinirim.
  ilginç olan nokta ne biliyo musun ?
  fenerbahçe şike yaptı diyosunuz ya fenerbahçe ile işbirliği yapan takımlar, oyuncular kimler ?
  deliliniz var mı ?
  aziz yıldırım'ı 1 sene hapiste tutan savcıların,hakimlerin herkesi salıp aziz yıldırım'ı salmama gerekçesi aynen şuydu "sanığın yurt dışına kaçma ihtimali". peki sorarım sana aziz yıldırım nerde?sorarım sana kaçan aziz yıldırım mı oldu yoksa, aziz yıldırım'ı yargılayanlar mı ? şimdi nerde o yargılayanlar. hepsi kaçmadı mı ?

  ilk gün demişti aziz yıldırım. hatta şöyle demişti. "biz, silivri'de söyledik, metris'te söyledik, mahkemelerde söyledik, cezaevinde söyledik. bu bir şike süreci değildir dedik. " benzer bir şekilde şunu da söylemişti " ne şikesi memleket elden gidiyor" ve "bizi paralel yapının mahkemelerinde yargılıyorlar" gibi cümleler en baştan kurulmuştu.

  fenerbahçe, türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütüdür. fenerbahçe son kaledir. kulübün başına mehmet ali aydınlar gibi kendi adamını getirtmeye çalıştılar hatta.

  ama yıkılmadık. yıkılmayacağız. çok zor günler gördük. "çok yakında güneşli günler" diye besteler yaptık. biliyorduk, ama anlatamadık. haklıydık, kazanacaktık. en büyük delilimiz, alınterimiz dedik.

  yeniden yargınlanma istedik ve kazandık. şimdi nerde bu süreci başlatanlar ? hepsi canının peşinde. fenerbahçe son kaledir. tıpkı kurtuluş savaşında olduğu gibi.


  0
  gregoris 1 yıl önce
  ne zaman demiş bunu allah aşkına?
  0
  basketcinigga 1 yıl önce
  bilmiyorum valla bende yeni duydum
 • -1
  pocari 1 yıl önce
  olayın üstünden ne kadar süre geçmiş, ne kadar bir kuyruk acısı kaldıysa artık. al bu da linki. uzatmayın kardeşim artık. bak bizde oynadığı dönem ibrahim akın da bu işlere bulaşmış. biz inkar ediyor muyuz? bırakın allahınızı severseniz.

  bu arada fenerbahçeye bir nefretim yok. hatta geçen akşam fenerbahçeyi destekledim. marifet olsun diye söylemiyorum. normali bu zaten.

  youtube.com/.../watch
  0
  gregoris 1 yıl önce
  bıkmadınız mı 3 saatlik konuşmanın 6 saniyesini alıp iftira atmaya? fetocular da aynen bu şekilde yapmıştı, şimdi yarısı cehennem oldu kaçtı gitti, yarısı da içeriye tıkıldı. öncesini arkasını dinleme, 6 saniyeyi al, fenerbahçe şike yaptı. bi akıllı sizsiniz sanıyorsunuz.
  0
  pocari 1 yıl önce
  madem masumsunuz 5 senede niye kanıtlayamadınız. tutturmuşsunuz bi fetocular fetocular. haklısın biz bıktık sizin şike yaptığınız söylemeye siz hala vıdı vıdı.
  0
  gregoris 1 yıl önce
  aziz yıldırım ve diğer sanıklar yeniden yargılama sonucunda beraat etti. asıl siz 5 senedir şikeyi kanıtlayamadınız kardeşim. hurriyet.com.tr/...si-beraat-etti-302744
  0
  pocari 1 yıl önce
  beraat etti leke kaldı. benim bişey kanıtlamaya ihtiyacım yok. zira bunu kanıtladığımda ya da aksini iddia ettiğimde elime geçen bir şey de yok.
  0
  gregoris 1 yıl önce
  ben cevabımı aldım, teşekkürler.


 • spor

  Spor ile ilgili başlıkların toplandığı bölüm.

  27 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  pacman

  scarino

 • alakalı olmayan başlıklar kaldırılır.

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...