13

bir youtube kanalı açsam..

bana video editörlüğü, montajı ve düzenlemesi konusunda yardım edecek birisi var mı sevgili puvolarım;

ama gerçekten uzun süredir niyetim var, lakin; bilgisayar kullanmayı sadece oyun oynamak üzerine icra ettiğim için

-ki lisede 3 sene bilgisayar okumuş birisi olarak;

montaj vb işindne hiç anlamam.

içerik ve video çekiminden yana bir problem yok. o konuda zaten beni tanıyan birçok kişi neler yapabileceğimi bilir, benim sadece küçük çaplı teknik desteğe ihtiyacım var.

bunu yapabilecek birileri varsa gerçekten vakit ayırıp, ciddi anlamda konuşmak isterim. video içerikleri ve formatı aşağı yukarı paylaşmış olduğum şeyler gibi olacak, bir barış özcan, bir ruhi çenet gibi.

fakat fark şurada ortaya çıkacak, youtube ve internet platformlarında görmediğim birçok kişinin yapmadığı, değinmediği bomba yazı serilerim ve içeriklerim var.

zaten güvencemde bu.

insanlar, gerçekten yeni şeyler öğrenip, yeni ve farklı sunum şekilleri ile farklı bir perspektiften olaylara bakabilir diye düşünüyorum.

çünkü her ne kadar burayı çok seviyor olsamda; emeklerimin karşılığı yeterli seviyede tatmin etmiyor. bu bir sitem değil, muhakkak sıkı takipçilerim ve gerçekten benimle beraber olan insanlar var, fakat bu yetmiyor bana; neden yetmiyor? bazı paylaştığım şeyler gerçekten çok az bilinen değerli şeyler. zaten paylaşım yaparken bunlara çok dikkat ederim. fakat youtube içeriklerine bakınca, sürekli 4-5 kanalın aynı içerikleri aşağı yukarı döndürüp döndürüp sunduğunu görüyorum. bu tarz şeyleri daha çok insanın bilmesi, ve daha çok kişiye ulaşmak en büyük gayelerimden biri. mevzu burada popülerite, para vb değil. beni tanıyanlar bunu önemsemediğimi bilir. zira önemsemiş olsaydım, zaten burada olmazdım en başta orada olurdum, fakat son zamanlarda düşünmeden edemiyorum;

bir puivci sjense etkisi niçin orada olmasın?

değil mi ama?

bu konu hakkındaki ciddi somut düşüncelerinizi paylaşırsanız, ve dediğim konuda yardımcı olmak isteyen birileri benimle iletişime geçerse gerçekten sevinirim.

 • 3
  alicoyum 1 ay önce
  galiba bu işin piri (pi: @gaddarus)
  1
  sjense 1 ay önce
  hadi bakalım fikirleri, yorumları bekliyoruz :)
  2
  gaddarus 1 ay önce
  çok uzun zamandır video işleri ile uğraşmıyorum bildiğim programları da unuttum fakat okula tekrar dönmem ile bu programlara tekrae giriş yapacağım biraz zaman alıcak ama sjense dostum elimden gelen yardımı yaparım kanal için görsel kapak filan gerekli şeylerde yardım ederim
  2
  sjense 1 ay önce ~ 1 ay önce
  çok teşekkür ederim dostum, inan bunu söylemen benim için büyük bir şey. gerçekten faydası olacağını düşünüyorum. seninde vaktin olduğunda, yapacağın her türlü desteğe ben açığım. kaldı ki sorsalar, şuradan kimin destek olmasını istersin diye her halde en üst sıralara yazacağım kişilerden birisin, bunu biliyorsun. bunu söylemen beni ayrı motive etti. inan. seni rahatsız edeceğim bu konuda bilesin. :)
  1
  gaddarus 1 ay önce
  yardımcı olabilirsem ne mutlu bana :)
 • 1
  mcafkkk 1 ay önce
  ben şimdiden abone oldum :))
  2
  sjense 1 ay önce ~ 1 ay önce
  haha eyvallah teşekkür ederim dostum :) inan böyle şeyler motive ediyor şuan için bir proje bakalım hayata geçerse gerçekten güzel olur ama. zaten şey puivin çocuğuyum, herşey yolunda giderse, belli seviye bir aboneden sonra bile, ben vefasızlık yapmam. mesela atıyorum 100 200 k abonen mi oldu? (biliyorum zor ama) ben o zamanlarda bile puiv'e çok zekice ve akıllıca reklam yaparım hiçbirşey talep etmem. burada olduk, buradan çıktık, nereden geldiğimizi unutmamak lazım. kaldı ki böyle birşey olursa, puiv'in içindekiler ile arkamda olacağındanda hiçbir şüphem yok :)
  1
  mcafkkk 1 ay önce
  cidden böyle şeyler duymak benim de çok hoşuma gidiyor. kimse kimseyi tanımıyor ama değişik bi bağ var aramızda. destekçiniz puvom önüne bak daima ileri :))
  2
  sjense 1 ay önce ~ 1 ay önce
  işte buranın en sevdiğim yanlarından ve diğer sözlüklerden ayrılan ama diğer sözlükten gelenlerin bir türlü at kafasının anlamadığı yönü tam olarak buydu. güzel özetledin dostum hayırlı geceler dilerim :))
  0
  mcafkkk 1 ay önce
  ben de hayırlı geceler dilerim puvoli :) ♡
 • 2
  canki 1 ay önce
  2013-2017 arasında youtube'da professional olarak is yaptım. tek başıma yaptığım ve kazandığım için hiç yardımcı olacak birisini düşünmedim. dilediğin gibi soruları alabilirim.
  2
  sjense 1 ay önce
  harika. müsait bir zamanda iletişime geçeceğim puvom seninle.
 • 1
  hedap 1 ay önce
  izlemekten başka bir şey gelmiyor elimizden:(
 • 0
  systemfailed 1 ay önce
  adobe premier pro youtube'de nasıl çalışır nasıl yapılır her türlü vıdeo mevcut gerısıne bulaşma düzenleme konusuna gelince senın hayal gücüne kalmış öyle bir video yok programı ındırebılecegın yer https://thepiratebay3.org/
 • 0
  umutbaygeldi 28 gün önce
  sende gözlemlediğim kadarıyla güzel içerikler üretebilecek potansiyel var. hayırlısı olsun puvo.
 • hayata dair

  Bu bölümde ibretlik hikayeler ve komik paylaşımları bulabilirsiniz..

  1886 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  gaddarus
  hellomyfriend
  darkier
  polinezyali
  caytiryakisi
  plumerion

 • bu bölüm #karışık bölümünün alt bölümüdür.

 • bölüm kuralları

  • bölümü takip etmeyi unutmayınız..!
  • konu dışında paylaşım yapmak yasaktır..
  • reklam amaçlı paylaşım yapmak yasaktır..
  • bölüm ile alakasız paylaşım yapmayınız..
  • başlıklarınızı her zaman ilgili bölüme açınız..
  • +18 başlıkları +18 içeriği işaretleyerek paylaşınız..
  • kurallara ısrarla uymayıp tekrar eden yazarlar bölümden engellenecektir..
  • başlıklarda ve yorumlarda herhangi bir kişinin ailesine hakaret,küfür ve rencide edici içerikler kesinlikle yasaktır..
  • şahsınıza yapılan küfür-hakaret  gibi içerikleri puiv moderatörlerine bildiriniz..