0
beyler bir şey soracağım sokak kavgasında tekme atılır mı?
yani ben hiç tekme atanı en azından kavga sırasında atanı görmedim kavgadan önce ittirmek ve tehtid vari atarlar ama onun dışında yumruk diz dirsek daha sık kullanılır kavga sırasında tekme atılır mı sizce etkili midir riskli midir ne diyorsunuz?
 • 0
  afaki 1 yıl önce
  Valla riskli mi bilmem ama uçan tekmeyle daldım ( göğsüne taşaklı indirdim çocuğun) yere düştü sonra hiç keyif de almadım kısa sürdü kararını sen ver yani
  0
  trybrid 1 yıl önce
  tekme kullanılır diyorsun kısaca
 • 0
  8050kw 1 yıl önce
  o ittirmeden sonra bi mesafe rakibinden uzaklaşacağın için sen de bir adım daha uzaklaş ve diz kapağına yandan vur sonra dal, sonrası spontane zaten gözün ne kadar kararırsa.
  bence kavgada ilk tekme atılır çünkü öbür türlü yakınlaştıkça yumruk yeme riskin de var ve genelde ilk yumruğu yiyen pert olur.
  0
  trybrid 1 yıl önce
  ya ben ya boksa ya kickboks a başlayacaım kickboks tekme ağırlıklı boks yumruk hangisi daha çok işe yarar sizce
 • 0
  npsaytan 1 yıl önce
  Bu soruda benim kafami kurcalamisti gunluk kiyafetlerle tekme cikarmak zor yurtdisi sitelerinden okumustum en iyisi boks cunku yumruklarin saglamlasiyo demkr gibi olur
 • 0
  serhatcakmak 1 yıl önce
  Sokak Kavgası her şey demektir, zaten Dövüş Sporunu yapmayan birisi asla ve asla doğru yumrut atmayı bilmiyordur. Ben iki seneye yakın Boks'a gittim ve gerçekten çok güzel bir spor gitmeyi düşünen var ise gitmesini öneriyorum, tabiki önerim asla ve asla birisini dövmek için gitmemenizdir.
  0
  trybrid 1 yıl önce
  Abi ne diyorsun kısaca yani boks mu sokakta daha avantajlı kickboks mu?
  0
  serhatcakmak 1 yıl önce
  Boks tehlikeli spordur, sokakta Boks yapamazsın 2 sene silah kullanmış gibi hapis cezasına çarptırılırsın eğer kişi Darp raporu vb. şeyler alırsa ama diyorsan ben kendimden eminim diye Boksu öneririm ama tekmede kullanmak istersen o zaman Kick Boks iyidir.
  0
  trybrid 1 yıl önce
  Abi hangisi daha avantajlı sokakta tekme atılır mı ?
  0
  serhatcakmak 1 yıl önce
  İllaki atarsın, ama Boks çok farklı bir spor bundan emin ol vurduğunu öldürürsünde, bayıltırsında. Karar senin ama ben Boksa gittiğim için Boksu öneriyorum.
  0
  trybrid 1 yıl önce
  boksörün karşısında bence ne tekvandocu ne karateci durabilir hatta ne kickboks cu boksörün her darbesi balyoz gibi iner zaten boksör de hiç bi darbeyle yıkılmayacak kadar güçlü olur boksörü devirebilecek bi güreşçiler var onlar da birebir de en iyiler zaten ama kickboks da baya etkili ben tekme kullanıyorum neyse kickboks da boks kökenli zaten kickboks a başlayacağım
  0
  serhatcakmak 1 yıl önce
  Karar senindir evet Boksörler çok sağlam olurlar, emin ol dediğim gibi vurduğunu yere indirir karar senin şimdiden iyi sporlar...
  0
  trybrid 1 yıl önce
  hala kararsızım abi şimdi aynı seviye de antrenman yapan bir boksör ile bir kickboksör ring de ya da dışarı da karşılaşsa kazanan kim olur merak konusu gerçekten örneğin bir boksör ile bir karateci de cevap bellidir boksör kazanır ama kickboks ise bilemiyorum işte
 • 0
  adam 1 yıl önce
  Dönen muhabbetlerden anladığım kadarıyla liseli bir arkadaşımız saģlamlardan olarak anılmak istiyor. .güzel kardeşim aynı seviye de antreman yapan boksör ile kickboksçu müsabaka yapsa ne olur demişsin. Ben sana şunu söyleyeyim iyi spor yoktur, jyi sporcu vardır. Net bir hüküm vermek doğru olmaz. Sporunu yap, düzgün yumruk atmayı öğren normal bi vatandaş karşında duramaz zaten. Bazı şeyler salonda ögrenilmiyor. Spor yaptın diye herkesi indereceksin diye bir şey yok. Fakat nereye, nasıl vuracağını biliyorsan, nefesin saģlamsa, hırslıysan, hızlîysan tanıyan zaten seninle dövüşmek dahi istemez. Tanımayan da zaten hazırlıksız olduğundan çeneye bi yumruğa bakar genelde. Çok kasma. Mevzulardan uzak ol. Insanlar kahpe. En kral sporcu bi bıçak darbesine bakıyor.
  0
  trybrid 1 yıl önce
  dediğinin her kelimesinde haklısın
 • 0
  adam 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Şunu da söylemek istiyorum. Tekme muhabbeti olmuş. Üst bacaktan yukarısına tekme sallamak sokakta çok sakat. Az biraz teknik bilen biri vücudun üst bölümlerine atılan tekmeyi yemez. Ancak alçak tekmeler, çembe tadında süpürme dediğimiz tekmeler kullanılabilir. Yüksek tekmeler, çok net risktir sokakta. Ayakkabı kaymasi, denge bozulmasi gibi yere düşme durumları geri dönüşü olmayan bir hata olur sokakta.


 • hayata dair

  Bu bölümde ibretlik hikayeler ve komik paylaşımları bulabilirsiniz..

  261 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  hellomyfriend
  darkier
  polinezyali
  caytiryakisi
 • bölüm kuralları

  • bölümü takip etmeyi unutmayınız..!
  • konu dışında paylaşım yapmak yasaktır..
  • reklam amaçlı paylaşım yapmak yasaktır..
  • bölüm ile alakasız paylaşım yapmayınız..başlıklarınızı her zaman ilgili bölüme açınız..
  • küfür ve +18 başlıklar yasaktır..
  • +18 başlıkları +18 içeriği işaretleyerek paylaşınız..

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...