8

wcx

2018 de gelecek kripto paraymış yeni kayda 50 kripto para hediye veriyorlar.yeni bir borsa kendi paralarını da çıkaracaklar.daha piyasaya sürülmedi. ilginene arkadaşlar buyrun. e-maili doğruladıktan sonra size bir link veriyor ve bu linkten üye olanlar için size ekstra token veriyor. aşağıdaki link sayfanın bana verdiği link.
wcx yeni kripto para ve borsa
 • 0
  busrakin 9 ay önce
  bu ne ya hergün başka bir para çıkıyor
  0
  efendikaptan 9 ay önce
  kripto paranın kendi başına koca bir borsası var. burdan kripto para birimlerini ve işlem hacmini görebilirsin. dünyanın bu kripto borsaya evrilmesi mümkün. tabi batadabilir. her borsanın olduğu gibi bunun da riskleri var.
 • 0
  kuduz 9 ay önce
  1.2 milyon kişi kayıt oldu diyor. pek inandırıcı değil gibi sanki puvo?
  0
  efendikaptan 9 ay önce
  olabilir. bana da bir arkadaşım söyledi. 50 kredi tanımladılar ve herhangi bir bilgi istemiyorlar sadece e-mail hesabını tanımlatıyorsun. denemeye değer diye düşündüm.
 • 0
  mazotcu 9 ay önce
  iyiymiş 50 kripto para at kenara bakarsın 10 seneye milyarder oluruz :)
 • 0
  kalcasever 9 ay önce
  kayıt oldu sana da katkısı oldu o da tamam ama sonra üyelik falan gözükmüyor burada ?
  0
  efendikaptan 9 ay önce
  e-mail doğrulatması istiyor. ben üye girişi yapabiliyorum. fakat benimde net bir bilgim yok başkan. arkadaşım yolladı bana bende ilgilenen arkadaşlar için paylaştım.
 • 0
  canki 9 ay önce
  buralar değerlenir ümidiyle yerinimizi alalım eyvallah. peki site güvenilir mi?
  1
  efendikaptan 9 ay önce
  başkan emin değilim. bu işlerle ilgelenen bir arkadaşım var ve o yönlendirdi beni. kendisi baya takip ediyor ve borsanın içinde. ben arkadaşıma güveniyorum :) ayrıca site e-mail dışında bir bilgi istemiyor şimdilik. her zaman dikkatli olmak lazım tabi. bir de ilgilenirsen arkadaşım ıota denen bir kripto paradan bahsediyor acayip değerlenecek diyor. benim çok bir bilgim yok. haberin olsun.
  0
  canki 9 ay önce
  bu işler uzun süredir ilgimi çekiyor ama net bir yatırım için doğru limanı bekliyorum. bitcoin çok değişkenlik gösteren ve geleceğinin ne olacağı belli olmayan bir para. hiç değilse bu tarz alt coinleri araştıralım sağlam kaynak varsa yatiralim diye araştırıyorum.
  0
  efendikaptan 9 ay önce
  iyi fikir başkan ekstra bir duyum alırsam mesaj kutunu şenlendiririm.
  0
  canki 9 ay önce
  çok iyi olur sağolasın :)
 • 0
  mecik 9 ay önce
  alıp köşeye koyduk bakalım belki değerlenir
 • 0
  furkanderee34 9 ay önce
  bilmiyorum ama bu site tutmaz gibime geliyor erteleyip duruyorlar kardesim
 • 1
  faucetsensei 9 ay önce
  ya bu icoların bazıları gerçekten çok güzel anlatıyorlar kendilerini ,siteler jilet gibi, cix görünümlü insanları fotoları var hep takımlarında vs vs. ama pump-dump-pump-dump derken hoop ortada yoklar :d

  yani biraz sanki eli kod tutan 3-5 adam toplanıp kolay yoldan zengin oluyorlar gibi.e tabiki alım satım yaparken veyahut o coinin zaman içindeki değerlenmesinden ötürü sen ucuza aldıgından mütevellit kar ediyorsun ama patlamadan çıkmak lazım bazı coinlerden. misal storjcoin x vardı şimdi storj diye bişi çıkardılar sonradan. redditte biri de yazmış ya önceki koinden zarar edenler nolucak diye canım benim.

  dikkat edin vesselam.
  0
  ibonunbiyigi 9 ay önce
  bu kadar bilgisiz insanın para kazanma hayali kurduğu sektörde elbette avcılarda gerekeni yapar. bitcoin serengeti kırsalı gibi, koşanlar biz ama nehirde timsahlar var.

 • bitcoin ve sanal para

  yeni gelişmeler için takip et

  16 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  kalcasever

 • alakasız başlık silinir....
  sözlük ana kuralları geçerlidir...