madımak katliamını gezi parkı zihniyeti yapmıştır söylentisi
 • 0
  tesla52 2.7.2020 20:34 ~ 20:56
  gezi parkını geneli sol kesimin yaptığını herkes biliyor zaten, milletvekilleri bile hep gezi parkındaydı.
  yavv utanın ya, cahilsenizde açın youtubeyi madımak videolarını izleyin. müslümanım diye geçinen yobazlar, allahüekber nidalarıyla, bu ateş cehennem ateşidir nidalarıyla bu ülkenin aydın insanlarını yaktı, suçu bide sol kesime veya başkalarına atıyosunuz. bu ülkenin en tehlikeli düşmanı yobazlık ve cahilliktir. bu olayın gezi parkıyla ne ilgisi var. onuda geçtim 500 kişi beğenmiş yorumu ya sinirlendim yine durdukyere.
 • 1
  hedap 2.7.2020 21:01
  öyle yoruma böyle cevap. yerinde olmuş bence. sivas katliamı demekte yanlış sonuçta.
  siyasi olaylarda yorum yapabilmek için geçmişi iyi bilmek ve kimin kiminle hangi zaman diliminde ne tür ilişkiler kurduğuna iyi dikkat etmek gerekir.
  o gün otelin önünde bugün saadet partisi genel başkanı olan kişilik temel karamollaoglu'nun yangından kaçanları işaret edip yumrukladigi görüntüleri var.
  ve bugün bu adam o katliamı yapanlari kinayanlarin saf tuttuğu kesim ile ittifak içerisinde.
  o gün mezhep çatışması çıkarmak isteyen fetöcüler enstrüman olarak sağ ve aşırı sağ dinci kesimi kullanmışsa, 2011 de ülke içinde çatışma ortamı çıkarmak için bu eylem içinde aşırı radikal solcu örgüt ve örgüt üyelerini kullanmıştır.
  her seferinde bir tarafta durup uzlaşmacıliktan uzak sadece tek bir tarafı ak pak pür temiz zannedip karşı tarafı batirmaya çalışan zihniyet yapısı tarihin çöplüğune gömülüyor.
  0
  tesla52 2.7.2020 21:29
  ben her şeyi dış güçlere bağlamayı sevmiyorum olaki fitili ateşlemiş olsalar bile, pislik bizim içimizde dışarda aramaya gerek yok yavv.
  1
  alkoritma59 2.7.2020 22:41
  esasında bizim pisliğimiz bu tür olaylara yetmez demiş zaten (pi: @hedap) puvom.