pitbull saldırısına uğramam

  3
  canki 12.6.2021 17:03
  izmir'in buca ilçesinde köpek gezdirme işi yapıyorum. bilenler bilir bucada insandan çok köpek vardır ama bu köpekler öyle normal boylarda da olmaz. hepsi damızlık hayvan gibidir. işim gereği bu hayvanlardan dolayı defalarca saldırıya uğradım ama köpeklerden az anladığım için hepsinden hasarsız yırttım ama bu pitbull normal bir hayvan değil. neyse sabah saatlerinde köpeğimi gezdirirken ufak bir parkta köpeğim hem ot yesin hem ihtiyaçını gidersin diye bekliyordum. müziği değiştireyim diye telefona bakarken sahipli olduğu belli olan tertemiz bir pitbull köpeğime saldırdı. ilk panik oldum köpeği tekmeledim ama bu yapay hayvana benim tekmeler yaramadı. sonra köpeğimin tasmasını bağlayıp pitbullun ağızına doğru orada bulduğum çöp kovasıyla vurdum. köpeklerin en hassas yerleri burun kısmı olduğundan inleyerek bıraktı uzaklaştı ama sonra tekrar geldi. çevredeki insanlardan yardım isteyeyim diye bakındım ama olan iki üç insan da kaçtı. pitbullun sahibini arar gibi bakındım ama nerede... şükür ki köpeğimde fazla hasar yoktu ama kendi işimden ve köpeğimden oldum.

  bu olayı 2020 mart ayında yaşadım ama her gün pitbull ve sahipsiz köpeklerden dolayı yaralanan hatta ölen insanların olması beni çok rahatsız ediyor. ben yaşadığım tecrübeyi size aktarmak istedim umarım gerekli yerlere ulaşır.
 • 1
  kuzey34 12.6.2021 17:37
  geçmiş olsun. pitbull gibi tehlikeli ırklar ve sürü halinde gezen başıboş köpekler başlı başına tehdit.
  devlet olaya el atmadıkça maalesef bu vb olaylar yaşanacak.
  0
  canki 12.6.2021 19:51
  evet ama illa malum medyanın radarına girmeli ki yasa çıksın
 • 1
  lock 12.6.2021 23:59
  daha bugün kızcağızı öldürüyorlardı neredeyse, bunu sahiplenen insana 20 yıl vereceksin cinayete teşebbüsten yoksa para cezasını ödeyecek manyak çok fazla var