lcw ve filo

  2
  systemfailed 16.7.2020 23:35
  daha bir kaç gün önce lcw ltgb ürün satmıyorum diyerek reklamını yapmıştı bende adamlara şunu demek istemiştim ya sen önce adam gibi ürün satmasını ögren'de sonra bu işlere gir tabi diyemedik şimdi ortaya çıkan haberler bu adamların asıl yüzlerini bize gösteriyor ltbg karşıyız ama çatır çatır hak yeriz sorun yok lezbiyen gay fark etmez yeriz arkadaş ama ürünlerini satmayız öylede efendiyiz. filistin düşmesin aman diyorlar demek bu yüzden istiyorlardı

  yurtdışında faaliyet yürüten bazı türk şirketlerin koronavirüs bahanesiyle işçi haklarını gasp ettiğini aktaran disk, türkiye’deki ilgili bakanlıklar ve uluslararası çalışma örgütü (ılo) nezdinde gerekli girişimlerin yapılacağını açıkladı.
  türkiye devrimci işçi sendikaları konfederasyonu (disk) yurtdışında faaliyet yürüten türk şirketlerle ilgili pek çok şikayet aldıklarını belirterek bir basın açıklaması gerçekleştirdi.

  söz konusu şikayetlerden bir tanesinin filistin’indeki lc waikiki ve flo mağazalarında çalışan işçilerin haklarnın gasp edilmesine ilişkin olduğu kaydedilen açıklamada, şirket işçilerinin kasım 2019’dan itibaren tatil günlerinde fazla mesai yapmaya zorlandığı ancak mesai ücretlerinin ödenmediği ifade edildi.

  koronavirüs salgınıyla beraber işçilerin önce ücretsiz izine çıkarıldığı, ardından haklarından feragat ederek istifa etmeye zorlandıkları aktarılan açıklamada, “filistin sendikalarına göre lcw, flo ve filistinli ammoun firmaları covid-19’un yarattığı olağanüstü durumu suiistimal ederek işçilerin haklarını gasp etmektedir” denildi.

  “türk şirketlerin covid-19’u bahane ederek filistinli işçilerin haklarını gasp etmelerine izin vermeyeceğiz” denilen açıklamada, “türk şirketlerin covid-19’u bahane ederek filistinli işçilerin haklarını gasp etmelerine izin vermeyeceğiz” ifadelerine yer verildi

 • 1
  hedap 17.7.2020 16:49
  lgbt bataklığına girmedikleri için kendilerini tebrik ediyorum. ayrıca flo zaten kendi üretmiyor. lcw de öyle bir iki filistinli safsatasiyla lekelenecek bir firma değil. filistin denen devletimsi yapi ne zaman hangi konuda türkiye lehine bir şey yapmış ki bizim sözde işçi sendikaları bu açıklamayı yapmış ki? disk denen şey 1 mayıs'ta taksim'e yürümek dışında hiç bir işe yaramıyor.

  zaten leşcincel reklamı yapan hiç bir firmadan alışveriş yapmıyorum. lcw de öyle çok kaliteli malzeme satmasa bile sırf bu açıklamasına destek olmak için gittim iki üç parça bir şeyler aldım. kısacası, artık devlet olma vasfını bile taşımayan filistinimsi bölgenin bu iddiası benim için bir şey ifade etmiyor. bana kalırsa haber değeri bile yok.
  0
  systemfailed 17.7.2020 21:01
  hak yemek her yerde aynıdır.. fılıstın yada turkıye devlet olmasının yada olmamasının bir önemı yok banane kıme urun satarsa satsın yada satmasın onun kararıdır o ama bır yerde bırılerının hakkı bır sekılde bu adamlar tarafından yenılıyorsa bu sorundur